Miloš Zeman podpořil petici Nesouhlasíme s Klausovou amnestií


17-01-2013Duel prezidentských kandidátů právě vrcholí a my jako nestranná platforma jsme oslovili oba dva kandidáty na post prezidenta České republiky s žádostí o stanovisko k činu stávajícího prezidenta Václava Klause a sice o stanovisko k amnestii, kterou vyhlásil ve svém novoročním projevu. Hlavně na názor na petici Nesouhlasíme s Klausovou amnestií, která vznikla na Jednej.cz a získala během pár dnů více jak 125 tisíc podpisů.

Během krátké doby jsme získali vyjádření kandidáta na prezidenta ČR Miloše Zemana. Toto vyjádření přikládáme jako důkaz, že skutečně Miloš Zeman podporuje petici a názor občanů, odsuzující amnestii.


Zeman podpořil petici Nesouhlasíme s Klausovou amnestií


Nyní čekáme na vyjádření i z druhého kandidátského stanu, tedy od pana Karla Schwarzenberga. Pokud nějaké stanovisko od pana Schwarzenberga dostaneme, okamžitě jej budeme publikovat. Každý si pak bude moci udělat vlastní názor a přiklonit své sympatie, jak uzná za vhodné.

Komentáře

mucinka

19:21 25.01.2013
Musím z paní Zdeňkou souhlasit.

Zeman akorát zneužívá počet hlasujících v Petici proti amnestii ke svému zviditelnění. Pěkně si počkal, až naroste počet lidí, kteří podepíšou ... a pak se slavnostně taky přidá.

Kde byl on, když jsme mezi prvními podepisovali petici my?

Zdeňka

00:25 21.01.2013
Administrátor-jak mohu být na hranici pomluvy, když zde jasně a veřejně vyjadřuji názor, že naše hlasy které jsme podepsali pod peteci ihned po vyhlášení amnestie jako vyjádření s rozsahem vyhlášené amnestie pana prezidenta Klause se nyní v pohodě použijí jedním s uchazečů o post prezidenta.

Já jsem Vás žádala, aby jste tyto dvě věci: - Nesouhlas s rozsahem amnestie a prezidentské volby NESLUČOVALI .

Kde je v mojí žádosti pomluva? Kde je vaše nestrannost ?

Heřman

20:37 20.01.2013
Souhlasím a Volím Miloše Zemana!! Druhý kandidát je nepřijatelný. Je to feudál (zakázaný) a tim pádem i třídní nepřítel.

Administrátor

16:40 20.01.2013
Dobrý den,děkujeme Vám za názor a chápeme Vaše obavy.
Nemůžeme prohlásit, kdo petici založil, musíme dodržovat podmínky ochrany dat a smlouvu s Úřadem pro ochranu osobních údajů.Více o ochraně osobních údajů na platformě Jednej.cz se můžete dozvědět zde http://jednej.cz/privacy.php
Co se týče odpovědi ve Vašich diskuzí, musíte pochopit, že je neděle odpoledne a většina moderátorů a administrátorů má volno a tráví čas se svými rodinami.Odpověď v diskuzi může tedy chvíli trvat.
Vaše příspěvky neporušují podmínky užívání, nebudou tedy smazány. Vaše příspěvky jsou na hraně pomluvy, buďte prosím příště více opatrná.
Platforma Jednej.cz poslala požadavek na vyjádření všem prezidentským kandidátům.Vyjádření, které jsme obdrželi můžete přečíst zde:http://jednej.cz/done.php?id=56&cat=1 (Zeman)http://jednej.cz/done.php?id=39&cat=1 (Fischer, Fischerová, Dienstbier)+ Včera jsme přeposlali petici na Hrad. Doufáme, že obdržíme nějaké vyjádření od pana Prezidenta.
Jak vidíte, neupřednostňujeme nikoho, všichni byli osloveni ve stejnou dobu za stejných podmínek.

Nenadržujeme žádnému z myšlenkových, politických či společenských proudů, právě naopak, naše služby jsou přístupné všem, bez rozdílů v individuálních názorech uživatelů a jejich společenském postavení. Jedinou podmínkou v tomto ohledu je, aby byl uživateli vytvářený obsah v plném souladu se zákony ČR.

Jednej.cz nepřísluší autorství jakékoliv z online petic a demonstrací. Jednej.cz náleží pouze webová stránka (www.jednej.cz) a články, ostatní obsah vytváří uživatelé.

Zdeňka

15:26 20.01.2013
Jen ještě dodávám pro provozovatele JEDNEJ, mám za to, že tato petice nesouhlasu s amnestii nemá být zneužívána pro vyhlašování jednoho nebo druhého kandidáta do funkce prezidenta. Minimálně proto, že my jako občané jsme se tu vyjadřovali v době HNED po vyhlášení amnestie, tudíž NESOUHLASIME aby někdo nyní uchopil naše hlasy dal si je před sebe a prohlašoval že ON k NAM PATRI !

Volba prezidenta a vyjádření občanů k amnestii toho současného JSOU DVĚ ZCELA ODDĚLENÉ ZÁLEŽITOSTI , nepřejeme si naše zneužívání!

Žádáme o nápravu obratem!

Zdeňka

15:15 20.01.2013
No, měla jsem za to, že server JEDNEJ je nestranný, tímto jste mě přesvědčili o opaku, škoda!

Jinak pan Zeman mne ,,nezklamal,, ta forma kdy a jak to vyjádřil je vskutku ubohá!

Proč nevystoupil dříve, hned po vyhlášení, proč až nyní?

Že by nátlak na voliče?

MAJKA

11:39 20.01.2013

Honza

16:06 19.01.2013
Nesouhlasíme s Klasovou amnestíííííííí!!!!!

Richard

11:39 19.01.2013
Nesouhlasíme s Klausovou amnestií!!!

Administrátor

00:45 19.01.2013
Dobrý večer,
který článek máte na mysli? Aktualizovali jsme sekci Medializace a i poznámky pod peticí "Nesouhlasíme s Klausovou amnestií". Snad jsme na nic nezapomněli.