Jednej.cz - Petice: Petice pro podporu vznikající politické strany DěkujemeOdejděte.cz

Podpisy:
15 ze 1000

(Po dosažení cíle se podpisy stále přičítají)
Adresováno:
Podporuje: Josef Toman, předtím kandidát na prezidenta


Text petice:

Petice pro podporu vznikajícíí politické strany
DĚKUJEME ODEJDĚTE – www.DekujemeOdejdete.cz,
která má unikátní strategii a reálný plán jak u nás za jeden rok navýšit kvalitu života 2x, za čtyři roky 3x, za deset let 4x, za dvacet let 5x.


Jak navýšit kvalitu života co nejrychleji a nejefektivněji
· Musíme vést pronárodní politiku.
Abychom dostali ČR z východní Evropy, do které nás polistopadové režimy násilně dostaly, do Evropy západní, kam jsme vždy, společensky, sociálně, kulturně a ekonomicky patřili.
Musíme vymítit trpění našich spoluobčanů, nejistotu z budoucna, musíme umožnit práci všem, kteří pracovat chtějí.
Musíme se zaměřit nejprve na ty, kteří trpí nejvíce, ale aby reformu podpořili i ostatní, musíme již zpočátku pomoci i jim.
Musíme udělat konec exekucím, exekutorům a lichvě.
Musíme si uvědomit, že člověk, který trpí, protože je chudý a nemůže si dovolit kvalitní jídlo a bydlení, nemá ani korunu nazbyt a neví jestli zítra neztratí práci, ten, když bude mít zaručeno, že ztratí-li práci, brzy najde novou, že se nebude muset bát exekutorů, že si bude moci v případě nouze vzít nízkoúrokovou státní půjčku, navíc bude-li mít o 10% vyšší příjem a nebude se muset bát, že ho někdo okrade či bude jeho dětem prodávat drogy, či že je někdo nakazí pohlavní chorobou či znásilní, u takového člověka se kvalita života ohromně navýší.
Z trpícího člověka, bez naděje na lepší život, se stane spokojený občan.
Daně musí platit všichni. Ne jen ti, kteří pracují, ale např. i všichni ti, kteří vlastní večerky a nehtové salony.
Daně musí být progresivní podle toho, jak vysoký je příjem či jak škodlivá je věc či podnikání.
Dotace musí být progresivní podle toho, jak nízké jsou příjmy či jak prospěšná je věc či podnikání Minimální mzda bude zrušena, což bude znamenat, že nábor lidí do zaměstnání bude mnohem vyšší a rychlejší. Ti s nízkými mzdami budou dotováni státem.
Abychom udělali pokrok, naše filosofie a činy se musí zakládat na pravdě.
Musíme nazývat polistopadové symboly pravými jmény. Nesmíme jim stavět sochy, knihovny a jmenovávat po nich letiště, jestli nesou hlavní či podstatnou zodpovědnost, za to, v jak žalostném stavu jsou naše země a národ.
Musíme zlomit podřadný, někdo by mohl říci neokoloniální status, který se u nás po listopadu vytvořil či byl nastolen západními mocnostmi.
Budeme prosazovat přímou demokracii s referendy na všech státních úrovních.
Musíme si uvědomit, že peníze a štěstí nejsou totéž. Čím vyšší jsou příjmy, tím více toto pravidlo platí.
Kdybychom někomu bohatému navýšili jeho příjem o 1000%, jeho kvalita života se nenavýší vůbec. Když se ale bude eliminovat kriminalita tam, kde se pohybuje on a jeho děti, když si nebude muset dělat starosti, že jeho dětem bude někdo nabízet drogy, nakazí je pohlavní chorobou, či je unese, potom jeho kvalita života se podstatně zvýší.
Nebudeme se muset stydět za to, že jsme z nějaké podřadné východoevropské země. Naopak, budeme ze země, která půjde ostatním národům příkladem, na kterou budou ostatní národy světa pohlížet, jako na model lepší společnosti.2x kvalitnější život v ČR za pouhý 1 rok Tak rychlé navýšení je možné proto, že se nejprve zaměříme na ty, kteří trpí nejvíce. Těch je ohromný podíl. Tím že budeme eliminovat jejich utrpení, které je tak velké, se v průměru navýší kvalita života v ČR 2x.
Snížíme nezaměstnanost na polovinu tím, že zrušíme minimální mzdu a nízce placená místa budeme dotovat.
V republice je toho třeba tolik udělat.
Jestli to bude znamenat zadlužení země a ta investice se nám v budoucnu zúročená vrátí, není co váhat.
Jestli nám v tom bude bránit Eurozóna či EU, vystoupíme z ní, pokud možno jen dočasně.
Zastavíme emigraci lidí, kteří nemají žádný či dostatečný přínos pro naši zem. Ti, kteří zde již jsou a porušují zákony, budou vyhoštěni, stejně jako to dělají v USA.
Zavedou se registrační pokladny.
Okamžitě se zavedou skutečné antikorupční mechanismy.
Kriminalita bude minimalizována.
Policie dostane pravomoc jít po těch největších zlodějích. Policejní prezident, kterému se to bude dařit, bude vyznamenán, ne pronásledován.
Lessy bude vítán zpět do funkce.
Drogoví dealeři budou eliminováni.
Ten, kdo dovede policii na stopu svých dodavatelů, nebude trestně stíhán.
Pro lidi v nouzi budou k dispozici státní půjčky. Platby se budou strhávat z platů.
Exekutoři a lichva skončí.
Česká vláda povede politiku, která bude sledovat zájmy našeho národa. Ne zájmy cizích mocností.
Je nutno zastavit, částečně obrátit a změnit k lepšímu reformu zdravotnictví. Korporační zisky a testování nevyzkoušených léků na netušících pacientech, pro západní farmaceuticko-chemický průmysl, do našeho zdravotnictví nepatří. Poplatky za léčbu také ne. Generické léky ano. Jestli se to farmaceutickým firmám líbí či ne. Generické léky jsou stejně kvalitní jako léky negenerické a obyčejně stojí zlomek jejich ceny. Jestli jsou generické léky OK pro Američany a Němce, proč nejsou dostatečně dobré pro nás, když náš národ je o tolik chudší?
Musíme zastavit a dostatečně obrátit restituce a privatizační proces. Ať zbohatlíci dokáží, jak přišli k penězům.3x kvalitnější život, než původně, za další 3 roky Nadále se sníží nezaměstnanost Zruší se 5% minimum hlasů nutných, aby se strana dostala do parlamentu. Demokratický proces se musí rozšiřovat, ne likvidovat. Budou povolena referenda na všech státních úrovních, včetně o odvolání politiků Zavedeme účinnou ochranu spotřebitele.
Musíme maximálně obnovit pokročilý (high tech) výzkum a průmysl.
Přitom musíme zajistit, že plody této práce a výdělky z ní zůstanou u nás, nepůjdou do zahraničí, jak tomu bylo dosud.
Budeme přísně regulovat zisky elektráren, plynáren, vodáren.
Stejně jak je tomu v USA.
Proč si i v tomto případě brát příklad z banánových republik a ne z vyspělých států? Musíme obnovit kvalitu našeho školství.
Žáci se musí co nejdříve dělit mezi matematicky, umělecky, manuálně a všeobecně nadané.
Musíme si brát příklad z výchovy u jiných národů a učit děti od malička logicky uvažovat.
Zavede se národní počítačová seznamka, kde se spolu budou moci seznámit lidé, kteří nejsou nakaženi žádnou pohlavní ani jinou infekční chorobou.
Ti, kteří nakažení jsou, budou izolováni a léčeni. Jestli jsou nakaženi neléčitelnou infekční chorobou či chorobami, budou se moci seznámit s lidmi se stejným problémem.
O každém politikovi musí být známo jak, kdy a pro co hlasoval.

Parlamentní diskuse nesmí být za zavřenými dveřmi, kde malé skupinky (výbory) rozhodují o tom, jak se bude hlasovat.
Zastavíme a obrátíme reformu kultury. Potřebujeme kulturu, která národ vychovává k lepšímu. >Ne dekadentní subkulturu, která ho ničí.
Datum: 31.12.2012 | Kategorie: Politika – Levicově orientovaná | Kraj: Česká republika | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude
předána žádné třetí straně.

Komentáře

 

Kritik

22:11 03.01.2013

Proč v tom čuju podraz? Který vyustí v zklamání jako u VV?? Proč to je jen další projekt zaměřený na peníze, na testování co lidi sežerou, na bázi předvaděček duchodcům? Bohužel, nevěřím že tohle je realita, spíše fikce , kdy se někteří snaží dostat k moci a slibují opět nesplnitelné.

Kraďousek

05:45 02.01.2013

Jen, aby to neblo něco podobného jako lotři z Věcí veřených !