Jednej.cz - Petice: Zastavte to zdražování! Pryč se zvyšováním DPH!

Podpisy:
81 ze 50000

(Po dosažení cíle se podpisy stále přičítají)
Adresováno: Všem
Podporuje:


Text petice:

K tomu není co dodat. Rodiče pláčou - neví co dát dětem do úst. Tátové jsou bezradní, neví, jak utáhnou rodinu. Politici slibují a sliby se utápějí v mlze a všichni víme v čem ještě. Necháme sebou takhle zametat? Jsme český národ s trochou cti v srdci! Tak jim ukažme! Jednejme! Ukažme kolik nás je a co chceme! Pišme, pište jim to do komentářů pod petici, pište vše, co si o nich myslíte, ať to všichni vidí!
Datum: 03.08.2012 | Kategorie: Politika – Levicově orientovaná | Kraj: Česká republika | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude
předána žádné třetí straně.

Komentáře

 

MARIE

22:26 04.01.2013

LIDIČKOVÉ,KDE ŽIJETE?Ať PODEPÍŠEME TŘEBA TISÍC PETIC,STÁLE BUDOU TAM NAHOŘE LIDI,KTEŘÍ BUDOU HAMTAT JEN PRO SEBE,KTERÝM NA NÁS NEZÁLEŽÍ....A JEN NA NÁS SAMOTNÝCH BUDE,ABY JSME SI SAMI V SOBĚ SROVNALI,CO JE PRO NÁS TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ.JASNĚ PRACHY AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ...ALE PŘECE RODINA,DĚTI,SPOLEČNÉ CHVÍLE,TO JSOU ALESPON PRO MĚ TA PRIORITA.A BUDE JEN NA MĚ A MÉM MANŽELOVI,ABYCHOM PŘEDALI DĚTEM CO JE PŘEDNĚJŠÍ...ZDA HONBA ZA PĚNĚZI,ABY MĚLY NAČ SI VZPOMENOU A ZA PÁR LET,KDY SI NEBUDOU VÁŽIT NIČEHO A NIKOHO,PROVEDOU COSI NEZÁKONNÉHO,NEBO ŽE TĚCH PÁR VZÁCNÝCH CHVIL BUDEME STRÁVIT SPOLU JAKO RODINA A PŮJDEM TŘEBA DO KINA,NEBO NA PROCHÁZKU?JE TO JEN NA NÁS.....

21:49 09.11.2012

faktem je, že nadpis petice by měl být takový umírněnější. Se zvýšením DPH nesouhlasí téměř nikdo. Proč se tedy nikdo nepodepisuje? Hodně lidí odradí citové ladění textu. Štve nás to všechny, takže nemusíte lidi přesvědčovat. Já to vidím na pouhý text Petice proti zvýšení DPH. Chcete-li uvést důvody, proč je zvýšení DPH špatné, tak největší z nich je prohloubení už bohužel existujícího začarovaného kruhu:

lidem zbyde méně na útratu (a mají strach z toho, že budou mít méně) a tak začnou i méně nakupovat, méně chodit do restaurace atd. Jenže tím prostě třeba ony zmíněné restaurace příjdou o kšeft a budou muset propouštět (dnes krachují 2 hospody denně v ČR) a máme tu další nezaměstnané atd. atd. 

Na současnou vládu mám svůj názor... Pěstuje si senát i když nemá vlastně skoro žádnou pravomoc (když senát vrátí zákon, sněmovna si senát může v klídku obejít), platíme za "zelenou elektřinu" i když právě ona zelená elektřina zaprala prostor, kde se mohlo pěstovat třeba obilí nebo mít z toho vhodnější užitek. Nemluvě o tom, že tam zvířata, která žijou na polích už nemůžou vůbec fungovat.Takže moc ekologické to zrovna není. Pokud šetřit, tak právě tam.

Lena

21:04 07.11.2012

Text petice přehnaný? Pan Fra má skutečně přehled. Opravdu bych si ráda budovala budoucnost, jen nějak nevím jak na to. Rok nemohu sehnat práci a věřte mi vážený pane, že na zadku nesedím. Buďto pracuji bez smlouvy za min. plat(co, min. 20 Kč. na hodinu) a nebo pracuji na zkoušku( týden) za darmo. Ne pro to, že bych práci nezvládala, ale pro to, že se dovím, že vlastně nikoho nepotřebují, nebo, že se ozval někdo z příbuzných. Opravdu se za prací přestěhovat nemohu, mám dvě děti,nemám na pronájem bytu a manžel tu má práci, která nás živí.Po zaplacení veškerých poplatků nám zbývá pro čtyř  členou rodinu  64 Kč. na den a jen můj syn potřebuje 40 Kč. na cestu do školy. Což sám uznáte, že 25 Kč. na den, opravdu není mnoho. Ráda bych kupovala tuzemské výrobky, jen na ně prostě nemám. Takže jsem moc ráda, že nám vypomáhá moje 70 letá matka, která je 20 let vdova, bychom nepošli hlady.   Vážený pane, pokud mi poradíte jak se postavit na vlastní nohy, budu Vám nesmírně vděčná! A ještě než odepíšete, že jsem "lempl," který pracovat nechce, tak by jste měl vědět, že jsem přišla o práci z důvodu krachu společnosti kde jsem pracovala. Jestli Vám pane nevadí, že z nás vláda dělá voly, tak mě tedy ano. A teď se do mě klidně pusťte, vždyť nám je vlastně fajn.

Fra

19:59 07.11.2012

Nadpis této petice bych viděl opravdu přehnaný, zase tak špatně na tom nejsme, svět je plný lidí kteří sou na tom hůř a co je zvláštní, dokáží s tím žít. Ale ne proto, že by se spokojili s málem, ale protože se dokážou postavit na nohy, zahodit jen neustálé stěžování si a začít budovat svoji budoucnost bez čekání na to, že i když nebudu nic dělat, všichni se o mě musí postarat.

Pokud opravdu chcete změnit budoucnost našeho národa, pokud ještě opravdu má český národ nějakou čest, tak nestačí sprostě nadávat a odkliknout nějakou petici na internetu, ale chce to aby nová nastoupila nová generace politiků, aby se studenti a laici zajímali o politiku a vstupovali s konstruktivními podněty, aby ani chvilku nepřestali vyvíjet tlak na politické zástupce ve žhavých věcech se skutečnými důkazy a čísly, abychom se jako stát zaměřili na svoji pomoc místo soutěže o to, kdo má pravdu a kdo ne a kde toho ukradnout nejvíc či dostat zadarmo.
Dokud budeme všichni šetřit peníze a kupovat zahraniční zboží, tak se nedivme, že DPH bude stoupat, když peníze ze státu jdou pryč, protože nikdo nekupuje tuzemské výrobky, aby ušetřil.

Pokud chcete lepší svět, chce to víc než jen něco podepsat a pak se bez efektu vrátit do svého života a čekat, až někdo Tvůj boj vyhraje za Tebe.

DDR

19:22 07.11.2012

Vůbec nechápu, co tam ta BANDA ještě dělá, už by měla být dávno venku, ne-li ve vězení. 

19:10 07.11.2012