Jednej.cz - Petice: Založení antikomunistické a antibyrokratické strany RAS

Podpisy:
58 ze 1000

(Po dosažení cíle se podpisy stále přičítají)
Adresováno: Lidem, kteří jsou proti Klausovi a jeho komunistickým mafiánům
Podporuje:


Text petice:

Budoucí příznivci strany RAS (sice nás předběhl otec Davida Ratha, který dostal krycí jméno RAS v StB, ale to nás nezastaví při sjednocování antikomunistů!) protikomunistického zaměření! Skončete se starými zkorumpovanými strukturami, které zbohatly na chudobě ostatních. Podepište, prosím, petici nutnou k založení této strany:
RAS - Revoluční Antikomunistická Strana – Dle komunistů, ale proti nim: Za opravdovou revoluci, nové znárodnění a pak privatizaci, ale bez nich. Revoluční Antikomunistická Strana ideově svobodná a totálně antibyrokratická (pro Evropu bez těchto a černých příživníků)
Hlavním úkolem strany je sjednotit antikomunisty a odstranit staré struktury, které přes 20 let parazitovaly v naší zemi.
Je důležité spojit všechny síly, které objevily spojitost mezi dnešním katastrofálním hospodářským, politickým a morálním stavem naší společnosti a tím, že díky Klausovi a spol. zůstaly zachovány staré pořádky - vč. zákonů (aby se staré struktury mohly dál obohacovat), komunistů na soudech a policii (aby staré mafiánské struktury nemohly být potrestány)!!!! Proto Klaus nechce jednotnou Evropu - jeho mafiáni by ztratili moc! Nenecháme se dále stahovat do bahna těmito živly! Jsme nezkorumpovaní lidé, nezkažení komunizmem a používáme zdravý selský rozum.

Petici alespoň jednoho tisíce občanů, kteří požadují, aby strana nebo hnutí vznikly. Každý uvede své jméno a příjmení, rodné číslo (rozdíl oproti petici dle petičního zákona!), bydliště a podpis.

NECHCEME:

· Neslušnou, nespravedlivou, neefektivní a nefunkční správu země

· Selektivní uplatňování práva pro vyvolené

· Aby politické strany utrácely stamilionové částky z veřejných zdrojů na své kampaně

· Veřejnoprávní média v rukou parlamentních stran

· Nepromyšlené škrtání výdajů místo zásadních strukturálních reforem

· Pokračování daňových úniků

· Aby veřejné zakázky ovládaly anonymní akciové společnosti

· Tzv. tlustou čáru za érou české cesty privatizace, ale naopak pojmenování a potrestání viníků řady účelových pochybení

· Prázdné populistické proklamace, ale zcela konkrétní legislativní změny, které povedou k nápravě

· Politické ovlivňování policie, státních zastupitelství a soudů

· Aby se stát zcela zřekl vlivu a kontroly nad strategickými komoditami – teplo, voda, energie

· Obsazovat posty ve státní správě jen podle stranické příslušnosti

· Bezmeznou imunitu pro poslance a senátory

CHCEME:

· Důsledné uplatňování práva a pořádku

· Zásadní změnu Ústavy, která povede ke slušné, efektivní, spravedlivé a funkční správě země

· Zastavit drancování veřejných zdrojů

· Zásadní omezení hazardu

· Důsledný výběr daní v ČR a ne v daňových rájích

· Důkladný audit posledních 20 ti let

· Mediální prostor pro širokou občanskou diskusi

· Nový volební systém, který zvýrazní osobní kvality kandidátů a ne pouze jejich stranickou příslušnost

· Změnu financování politických stran (omezit zdroje a zpřísnit kontrolu)

· Přiměřenou pomoc nemohoucím a potřebným

· Aby stát důsledně uplatňoval vliv a kontrolu nad strategickými komoditami – teplo, voda, energie

· Svěřit správu země do rukou skutečných odborníků a ne stranických kádrů

· Zavedení přímé osobní nejen politické, ale i hmotné odpovědnosti politiků a úředníků za případná prokazatelná pochybení


Datum: 10.01.2013 | Kategorie: Politika – Pravicově orientovaná | Kraj: Česká republika | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude
předána žádné třetí straně.

Komentáře

 

JOE

22:18 08.07.2013

Bohužel to vypadá tak, že některé petice jsou blokovány a nejdou podepsat! Tato petice např. už měla mít minimálně sto podpisů!

Joe

20:52 22.03.2013

Bohužel s Vámi, milá paní Tinko, nemohu souhlasit. Všichni komunisté byli a jsou špatní lidé už proto, že podporují komunizmus! A to je přece ideologie, jak jistě sama dobře víte, která hlásá násilné změny demokratických systémů pomocí revoluce a to jen proto, že by se v žádné demokracii se svobodnými volbami, neprosadila! Takže si můžeme otevřeně říct, že tu revoluci chtějí komunisté dělat čistě ze zištných důvodů - proto, aby se dostali k cizímu majetku!

Lidé, kteří přemýšlejí, tak jistě došli k závěru, proč to u nás vypadá tak špatně po všech stránkách  - nejen ekonomicky, ale i morálně. Je jim  jasné, že je to jedině díky komunistům, kteří to tady vedli od devíti k pěti před r. -89, i po něm - nic se tady prakticky nezměnilo. Jen někteří převlékli kabáty, ale zákony a komunisté a jejich pohůnci zůstali na svých postech! Ty nenápadné listopadové změny, jak já jim říkám, nebyly absolutně žádnou revolucí, protože (jak jsme se učili v marxismu-leninismu) revoluce je násilná změna systému, při které se střílí a násilím se berou majetky - samozřejmě komunisty! Jenže, proč by oni dělali nějakou revoluci, když už přece u nás nad těmi majetky vládli???!!! Jen si je potřebovali přivlastnit. A k tomu jim stačila jen nějaká pitomá kuponová privatizace, zachovat staré komunistické zákony, za kterými by se mohli schovat pomocí komunistů a estébáků nastrkaných na policii, soudech a úřadech!

Jestli se Vám tohle všechno líbí, tak se přiznám, že je mi Vás upřímně líto. Asi bych Vám měl popřát, abyste zapadla co nejvíc do té šedivé masy ovčanů, kteří jen dokáží nadávat na korupci a tunelování, ale jinak nehnou prstem.

Na závěr - Vy se zřejmě zastáváte (bývalých / stávajících) komunistů, kteří jsou dnes (možná i za komunizmu byli) chudí. Myslíte opravdu, že revoluce, kterou proklamujeme, by měla být namířená proti nim? Ne. Jen by měla vrátit nakradené majetky do rukou odpovědného státu, který by je měl prodat za opravdové peníze! Chudým komunistům musíme akorát sebrat jejich členství v KSČM, což znamená vymazat tuto nedemokratickou líheň zlodějů a mafiánů pomocí zákonů, které už dávno měly být převzaty ze západních demokracií!

Dydy

00:03 19.02.2013

Držím palce

Tinka

01:11 21.01.2013

Neby a není každý komunista špatný člověk, tak jako nebyl a není každý antikomunista dobrý člověk.  Je to o konkrétních jednotlivcích.  Jak to tak vypadá, bude asi vaše strana Ras vylévat ve velkém z vaniček i děti, čím víc, tím líp. Myslím že už té nenávisti bylo v naší zemi dost, proto by se měli lidí zaměřit na jednotlivce, žáby na prameni, kteří kryti politickou funkcí nejvíc škodí, kradou, korumpují. Od těch by bylo záhodno státní správu vyčistit.

11:27 10.01.2013