Jednej.cz - Petice: STOP JUVENILNI JUSTICE - LOVU DĚTI

Podpisy:
1188 ze 50000

(Po dosažení cíle se podpisy stále přičítají)
Adresováno: Vládě, politické straně, firmě, úřadu,všem
Podporuje:


Text petice:Týka se to každého rodiče !!!

Datum: 16.01.2013 | Kategorie: Lidská práva | Kraj: Česká republika | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude
předána žádné třetí straně.

Komentáře

 

Baja

14:38 14.02.2013

Nejde vložit komentář,že byla vytvořena na facebooku událost na podpis této petice.Najdete si jmenuje se to.Podepisování petice proti Juvenilní justici.Je tam spousta dalších odkazů,článků a všeho kolem toho.

Lui

21:21 10.02.2013

více info naleznete i zde 

Taita

21:21 04.02.2013

Petr Svoboda: jedná se o to jak jest i postaveno teď tak jest to byznys ne ochrana dětí! Proč se nepodporuje rodina zdravá a kradou se jim dětí na základě toho, že díky sociální problémum - ztráta práce (rodina za to může?) při porodu zlomí kliční kost dítěte a oni chtějí sebrat dítě? To asi není dobrá ochrana dítěte či rodičů? To jest jako by byznis! Víc to dítě trpí, když stát sebere rodičům dítě než když stát rodičům pomůže! Nemluvím u týraních dětí, ale u těch, kde seberou kvůli penězům, hloupím problémům, které by šlo pomoci i když rodina chce urobit cokoliv! Ale oni stejnak jim nevrátí! Toto není ochrana dětí ani rodin to jest čístě buzerace slušných lidi a zlodějina a byznys v jednom! Dost případů jest i ze Slovenska jenom to pořádně hledat!

Taita

21:13 04.02.2013

Petr Svoboda : ono jest toto hodně nebezpečný uvědomit si, že stát či EU nemá diktovat rodičům jak své potomky vychovávat! Nejsem pro týraní děti a žena a muž mají být vyzrálí na rodinu ne jenom, že je to cool či in či společnost ho nutí zase opačně. Před 180 lety děti makali jak šroub nejsem pro, aby makali jako v Africe = levná pracovní síla! Ale taky nejsem proto, aby rodiče své potomky řekli dělej si co chceš! Přeci když rodina - matka, otec a děti žiji pod jednou střechou, tak přeci i děti trochu pomůžou v domácnosti: uklídí si pokoj, utřou prach, odnesou odpadky či vyluxují a nemyslím si, že toto jest týrání! Nejsem pro, aby domácí práce byly za trest! Ale taky mi řeknete jak ukázat dítěti kde je mantinel - jedna věc dát lehce na zadek či po ruce  a druhá věc jest mlátit po hlavě za nic! První říkám ok, ale druhá možnost už jest ubohost! = Děti patřeji rodičům = rodiče mají zodpovědnost jak své potomky vychovají a ne stát či nějaká skupina šílenců, kteří chtějí z dětí udělat pomalu roboti! Udávači! Nebo co?

max

17:21 27.01.2013

sisi ale nic takového o čem se mluví ve videu se u nás v ČR nexchválilo, určitě ne v té podobě jak to popisuje ono video...to ivdeo je tendenční a zmanipulovbané, ptám se proč?

Sisi

14:24 21.01.2013

Petr Svoboda netýka se to jen cizích zemí, juvenilni justice byla v ČR již schvalena , schvalila se na po třetí jelikož ji Vaclav Klaus vetoval, takhle budou postupovat i ostatní země z EU..Nejsem autorem videa, jen chci poukázat na problematiku a na to, že jen málokto tuší, že se něco takovýho schválilo

http://leva-net.webnode.cz/products/novela-zakona-o-tzv-socialne-pravni-ochrane-deti-platna-o-1-1-2013/

Petr Svoboda

23:11 16.01.2013

Ikdyž je to zajimave video, tak si myslím že je to malinko zkreslene. Proč se v ČR objevuji pripady tyrany deti? Je pravda ze neznam situaci v jinych zemich ale nemuzeme zasahovat do legislativy cizi zeme. Mame tu soud pro lidska prava.Stejne tak soud nemá pravo zakazovat medializaci. Pokud vim tak zase v Britanii nemaji snad detske domovy. Vsechny zeme maji sva pro a proti. Pokud se vyskytne nejaky problem tak vzdy jde o selhani lidskeho faktoru, kteremu nelze zabranit. Zajimalo by me jak jste přišli na to že homosexualove jsou pedofilove. Jinak dnes uz americti obcane nesmeji dle ruskeho prava adoptovat deti z ruska. Chapu ze jde spise asi o upozorneni na problematiku prav deti ale jak uchopit tento rpbolem a vyresit? I toto byste meli k vašemu videu připojit.  

Nika

18:34 16.01.2013

Nemohu nalézt slova.....děsivé.