Jednej.cz - Petice: Radši žádného ministra zahraničí, než Karla Schwarzenberga

Podpisy:
1098 ze 20000

(Po dosažení cíle se podpisy stále přičítají)
Adresováno: Vládě
Podporuje:


Text petice:

My, níže podepsaní, nechceme, aby Českou republiku v zahraničí reprezentoval člověk, který neumí artikulovat a nedokáže se reprezentativně chovat na veřejnosti. Formální i věcná stránka činnosti předsedy TOP09 Karla Schwarzenberga na tomto postu podle nás republice působí znatelně více škody než užitku.


My, daňoví poplatnici, tímto vyjadřujeme své rozhořčení nad kvalitou služby, která je nám za nemalé peníze Karlem Schwarzenbergem poskytována. Post ministra zahraničí, zvláště pak v období hospodářské krize a rozpočtových škrtů, vyžaduje mimořádně soustředěnou, sladěnou a zodpovědnou práci ve prospěch země a jejích občanů. Je zcela evidentní, že současný ministr zahraničí v této funkci selhal a nemá na tomto postu nadále co dělat.


Ještě jeden rok národní hanby si již prostě nemůžeme dovolit. Prostřednictvím této petice chceme poukázat na to, že zde jsou desetitisíce voličů, kterým tato situace není lhostejná a kteří nebudou váhat projevit své rozhořčení nad úrovní některých z ministrů v nadcházejících parlamentních volbách.

 Tato petice má událost na Facebooku, do které můžete pozvat své přátele: https://www.facebook.com/events/502601239789460/

---

Reakce médií na tuto petici: ParlamentníListy.cz, KrajskéListy.cz, ParlamentníListy.cz, VítBárta.cz
Datum: 07.05.2013 | Kategorie: Politika | Kraj: Česká republika | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude
předána žádné třetí straně.

Komentáře

 

JOE

16:34 26.06.2013

Nikde není napsáno, že nemůže být vyměněn, ale spící Schwarzenberg je pořád lepší než nějaký komunista! Myslíte, že přeháním? Co myslíte, že přijde, když skončí tato vláda? Socani si vezmou na pomoc komunisty! Pak už nezbude, než emigrovat! Doporučují všem antilevičákům! Nechť si tu komouši vládnou sami sobě!

Je důležité spojit všechny síly, které objevily spojitost mezi dnešním katastrofálním hospodářským, politickým a morálním stavem naší společnosti a tím, že díky Klausovi, Zemanovi a spol. zůstaly zachovány staré pořádky - vč. zákonů (aby se staré struktury mohly dál obohacovat), komunistů na soudech a policii (aby staré mafiánské struktury nemohly být potrestány)!!!!  Proto Klaus nechce jednotnou Evropu - jeho mafiáni by ztratili moc! Nenecháme se dále stahovat do bahna těmito živly! Jsme nezkorumpovaní lidé, nezkažení komunizmem a používáme zdravý selský rozum.

Dle Komunistů, Ale Proti Nim: Za Opravdovou Revoluci, Nové Znárodnění A Pak Privatizaci, Ale Bez Nich. 

Budoucí příznivci strany RAS (sice nás předběhl otec Davida Ratha, který dostal krycí jméno RAS v StB, ale to nás nezastaví při sjednocování antikomunistů!) protikomunistického zaměření! Skončete se starými zkorumpovanými strukturami, které zbohatly na chudobě ostatních. Podepište, prosím, petici nutnou k založení této strany: RAS - Revoluční Antikomunistická Strana nahttp://jednej.cz/petition.php?id=1805

JAMAJKA

17:33 04.06.2013

Lidi nebuďte ve při. Ať jste pro anebo proti, faktem zůstává, že já si dát v práci hajaju, tak letím ihned.

milankukr

23:59 12.05.2013

Soudruhu jděte s podobnou peticí do ...... Pelhřimova. Jste hlupák.

klikačka

23:53 10.05.2013

Prosím klikněte i na odkaz:

http://www.soutezplus.cz/s/wJNFO4u6/

13:18 10.05.2013

Můj podpis plartí nejen na Švarcenberka, ale na celou vládu. Ostuda.

Kverulant

12:48 10.05.2013

Domnívám se že po výměně pemprsek a necha-li se aby si pohrál ve vaně s kachničkami je použitelný pro pobavení zbytku světa. Vždyť v tomhe marastu už se není s vyjímkou Putina, Fidela Pekáče, a severokorejského In Ču Čuna čemu zasmát. Howgh.

Jirka65

23:32 09.05.2013

Nechápu, jak může zaměstnanec státu, placený peněz daňových poplatníků, neustále chrápat v pracovní době. Taková pracovní morálka, nemluvě o jeho příjmu, tu nebyla ani za socialismu. Mnozí z jeho servilních obdivovatelů mají firmy a já se ptám: trpěli by tento přístup svým zaměstnancům? Takové darmožrouty by okamžitě a bez náhrady vyhodili!

ElsaSchwarz

18:58 09.05.2013

Pohoršujete se tu nad chováním pana Schwarzenberga a považujete ho za dehonestující vůči našemu prezidentovi. Já si naopak pana Schwarzenberga vážím i včetně této anomálie a i přesto že se naším prezidentem nestal  Za daleko závažnější si dovoluji považovat události staré jen pár měsíců,  kdy náš nový vládce za svou cestou k moci schopen lhát, očerńovat a pomocí demagogie a prvků xenofobie  získat část národa,která by mu zajistila vítězství ve volbách, na svou stranu. Neštítil se útočit jak na manželku  svého soupeře, tak jeho zdravotní handicap, rodinné poměry a historii rodu pana Schwarzenberga. S tím, že byl přesto všechno zvolen nezbývá než se vyrovnat a doufat, že těch 5 roků uteče hodně rychle. Přesto si myslím, že s tímto člověkem,který nezná větší lásky než k sobě samému a větší moudrosti než tu vlastní nás sjednocování a ukliďnovaání rozjitřené společnosti rozhodně nečeká.

ElsaSchwarz

18:55 09.05.2013

Pohoršujete se tu nad chováním pana Schwarzenberga a považujete ho za dehonestující vůči našemu prezidentovi. Já si naopak pana Schwarzenberga vážím i včetně této anomálie a i přesto že se naším prezidentem nestal  Za daleko závažnější si dovoluji považovat události staré jen pár měsíců,  kdy náš nový vládce za svou cestou k moci schopen lhát, očerńovat a pomocí demagogie a prvků xenofobie  získat část národa,která by mu zajistila vítězství ve volbách, na svou stranu. Neštítil se útočit jak na manželku  svého soupeře, tak jeho zdravotní handicap, rodinné poměry a historii rodu pana Schwarzenberga.

Aja

15:10 09.05.2013

Na toho slintu se nedá koukat.Jeho knížeci úsměv je škleb z pimprlového divadla pana Škrholy.Všude spí jak může něco hodnotného pro naši republiku vyjednat.Vzbudí ho jedině kašel a také to,  pokud se jedná o jeho naditou kapsu.Se svou TOP přeběhlíku okrádá pod vedením Kalouse nejslabší občany. Nechci takového představitele vlády ať táhne odkud přišel, tam by ho rozhodně v takové funki nedrželi. Komu chybi sebekritika je duševní chudák.