Jednej.cz - Petice: Stop rasismu a násilí konaném na občanech ČR našimi nepřizpůsobivými spoluobčany

Podpisy:
10881 ze 500000

(Po dosažení cíle se podpisy stále přičítají)
Adresováno: Vláda ČR
Podporuje: Občané ČR


Text petice:

Pro zvětšující se počet konaného násilí, výhružek, a to ne jen fyzického, ale i psychického rázu, jemuž jsme vystavováni ze strany našich nepřizpůsobivých spoluobčanů, žádáme tímto vládu ČR, aby s okamžitou platností podnikla zásadní kroky vedoucí k ukončení rasismu, diskriminace a napadání konaného našimi nepřizpůsobivými spoluobčany na našich osobách!


Cítíme se nanejvýš ohroženi na vlastních životech, zdraví i majetku.


Jsme diskriminováni nepřizpůsobivými občany, s tímto i souvisejícími úřady, městy, státem a politiky! Odmítáme další fyzické a psychické rasistické útoky, škody na majetcích a vyhrožování ze stran nepřizpůsobivých spoluobčanů.

Odmítáme výhrůžky o podřezání našich dětí, zapalování našich domovů apod. ... Odmítáme si nechat rasisticky nadávat do \"bílých sviní“\ a nadále se nechat napadat.


Odmítáme to, že pro naše nepřizpůsobivé spoluobčany neplatí jasně daná práva jako pro ostatní občany ČR!


Žádáme tímto stát, aby ihned začal řešit a jednat v této neúnosné situaci, která se stále zhoršuje, a podnikl v této věci opatření, a to v ustanovení nových zákonů a zaručení jejich dodržování!

Pokud nejsou naši spoluobčané schopni se přizpůsobit či přestat nás neustále vystavovat násilí v jakékoli podobě, škodám na zdraví a majetcích - ač většina pobírá sociální dávky, které jsou vypláceny i z našich daní, pak žádáme o úpravu zákonů, a to tím způsobem, aby po opakovaných recidivách hrozilo i vyhoštění a odchod takto nepřizpůsobivých občanů z ČR!

Bojíme se o životy a zdraví!! Jednejte!!!!!!!!


---
Reakce médií na tuto petici: ParlamentníListy.cz, EuroZprávy.cz

---
6.6.2013 22:52 - Úprava gramatických chyb

---
Na tuto petici vznikla reakce v podobě elektronické petice "My Romové už máme dost těch, kteří nám dělají ostudu.". Její znění a možnost podepsat najdete na tomto odkazu: http://jednej.cz/petition.php?id=2326

---
8.6.2013 19:30 - V petici byla slova "Romové, romskými" změněna na obecné označení "nepřizpůsobivý občané", aby petice neútočila na konkrétní etnickou skupinu. Změna byla provedena z důvodů porušení podmínek užívání a tedy hrozbou soudního řízení na portál Jednej.cz.

Pokud někdo s nynější podobou petice nesouhlasí, kontaktujte nás na info@jednej.cz a Váš podpis bude smazán.
Datum: 03.06.2013 | Kategorie: Lidská práva | Kraj: Praha | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude
předána žádné třetí straně.

Komentáře

 

fiorenti

06:35 27.08.2013

ty bojuvky co probihaji jsou jenom na to aby byl argument jakej je tady rasismus ,musi se svolat normalni demonstrace kde se predlozi pozadavky na tuto situaci a adresovat to vlade a predstavitelum mest -nastavit strop soc.davkam, povinost posilat deti do skol, trestne ciny trestat zastavenim davek a hlavne cizi st.prislusniky bez prace vubec nelegalizovat !

Valtova

15:30 20.08.2013

reatrake mystick

Login

04:47 16.08.2013

kdo je z jine zeme viz. slovensko tak zpět vždyt jich sem přišlo statisice ze slovenska a  ted už i z rumumska a vlada jenom vydava soc. davky v kazdem civilizovanem statě jak se zvysi počet imigrantu tak se ihned dela opatřeni viz,kanada ,francie,italie a to jsou stovky u nas tisice A NIC!!!

Jarka

21:14 13.08.2013

ráda podepíši tuto petici, ale požaduji aby zde bylo ještě dopsáno :  Trváme na tom, aby cikáni měli stejné sociální dávky jako Češi, a  jakékoli jejich zvýhodňování at už finanční nebo jiné bylo okamžitě ukončeno.

Crusy

09:22 15.07.2013

Listina základních práv a svobod


Článek23 - výňatek:

Právo na odpor je posledním zákonným prostředkem obrany demokracie.S ohledem na své zakotvení je toto právo spíše občanskou povinností.

Fýzlik

10:58 01.07.2013

Je to s cikánama děs, LEMPLOVÉ, PRIMITIVOVÉ, HUMUSÁCI žijící kolikrát ve vlastní špíně, AGRESIVNÍ FEŤÁCI, naštěstí ne všichni - zatím a alespoň.

Ta k to vidím, a ZDALEKA NE jen toto, jako občan Rumburku. Spolu s NEČINNOSTÍ zdejší městské policie je toto příšerná kombinace pro život v tomto městě.

rades

13:47 28.06.2013

OPRAVDU NEROZUMIM NAŠIM PŘEDSTAVITELUM JAK JE MOŽNE DAVAT TYTO INDIVIDUA DO CENTER MĚST .NA SLOVENSKU JE MAJI ZA MĚSTEM V OSADACH TAK TO JE SPRAVNĚ A NE JE NACHAT NIČIT HISTORICKE DOMY A NUTIT NORMALNI LIDI K PŘESTĚHOVANI

mars173

08:49 27.06.2013

Ano dostávají podpory, nechodí do práce, přes den to někde v kotě spí a večer to pak dělá bordel

budejicak

20:14 25.06.2013

jo a jinak zdejší MILAN BENDÍK je naprostý idiot - protože kdo může zpochybnit to co tu v této zemi všichni víme kretén, Kocáb a nebo politik...

budejicak

20:00 25.06.2013

Nevim a nechápu co proti nim pořád máte... Vždyť jsou to naši bohové -- nadlidi -- uctíváme si je živíme si je, staráme se o ně a oni nás za to poránu častují (když vycházíz barů po celonoční dřině u automatů) sypejte do práce gádžové, ať máme na dávka ((vlastní zkušenost)) občas nás potlučou mačetama, občas bez nich - na férovku 10 na jednoho, občas trošku okradou když dávky nestačí, ale jinak jsou to hodní nadlidé...... Mám je mooooc rád...