Jednej.cz - Petice: Stop rasismu a násilí konaném na občanech ČR našimi nepřizpůsobivými spoluobčany

Podpisy:
10881 ze 500000

(Po dosažení cíle se podpisy stále přičítají)
Adresováno: Vláda ČR
Podporuje: Občané ČR


Text petice:

Pro zvětšující se počet konaného násilí, výhružek, a to ne jen fyzického, ale i psychického rázu, jemuž jsme vystavováni ze strany našich nepřizpůsobivých spoluobčanů, žádáme tímto vládu ČR, aby s okamžitou platností podnikla zásadní kroky vedoucí k ukončení rasismu, diskriminace a napadání konaného našimi nepřizpůsobivými spoluobčany na našich osobách!


Cítíme se nanejvýš ohroženi na vlastních životech, zdraví i majetku.


Jsme diskriminováni nepřizpůsobivými občany, s tímto i souvisejícími úřady, městy, státem a politiky! Odmítáme další fyzické a psychické rasistické útoky, škody na majetcích a vyhrožování ze stran nepřizpůsobivých spoluobčanů.

Odmítáme výhrůžky o podřezání našich dětí, zapalování našich domovů apod. ... Odmítáme si nechat rasisticky nadávat do \"bílých sviní“\ a nadále se nechat napadat.


Odmítáme to, že pro naše nepřizpůsobivé spoluobčany neplatí jasně daná práva jako pro ostatní občany ČR!


Žádáme tímto stát, aby ihned začal řešit a jednat v této neúnosné situaci, která se stále zhoršuje, a podnikl v této věci opatření, a to v ustanovení nových zákonů a zaručení jejich dodržování!

Pokud nejsou naši spoluobčané schopni se přizpůsobit či přestat nás neustále vystavovat násilí v jakékoli podobě, škodám na zdraví a majetcích - ač většina pobírá sociální dávky, které jsou vypláceny i z našich daní, pak žádáme o úpravu zákonů, a to tím způsobem, aby po opakovaných recidivách hrozilo i vyhoštění a odchod takto nepřizpůsobivých občanů z ČR!

Bojíme se o životy a zdraví!! Jednejte!!!!!!!!


---
Reakce médií na tuto petici: ParlamentníListy.cz, EuroZprávy.cz

---
6.6.2013 22:52 - Úprava gramatických chyb

---
Na tuto petici vznikla reakce v podobě elektronické petice "My Romové už máme dost těch, kteří nám dělají ostudu.". Její znění a možnost podepsat najdete na tomto odkazu: http://jednej.cz/petition.php?id=2326

---
8.6.2013 19:30 - V petici byla slova "Romové, romskými" změněna na obecné označení "nepřizpůsobivý občané", aby petice neútočila na konkrétní etnickou skupinu. Změna byla provedena z důvodů porušení podmínek užívání a tedy hrozbou soudního řízení na portál Jednej.cz.

Pokud někdo s nynější podobou petice nesouhlasí, kontaktujte nás na info@jednej.cz a Váš podpis bude smazán.
Datum: 03.06.2013 | Kategorie: Lidská práva | Kraj: Praha | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude
předána žádné třetí straně.

Komentáře

 

query failed: Table 'comments' is marked as crashed and should be repaired