Jednej.cz - Petice: Chceme předčasné volby. TEĎ

Podpisy:
1747 ze 100000

(Po dosažení cíle se podpisy stále přičítají)
Adresováno: Poslanecké sněmovně
Podporuje:


Text petice:

Vážení vládní poslanci, máme toho všeho plné zuby. Ignorace korupce na Ministerstvu životního prostředí a vydírání Libora Michalka ministrem Pavlem Drobilem. Zametení kauzy ProMoPro a vyváznutí ministra Vondry, ze kterého si k tomu všemu uděláte velvyslance v Izraeli. Kauza s 16 odkloněnými miliony ministra Kocourka, stranické puče, vláda držící se na přeběhlících, IT tunely na Drábkově MPSV, krádež století ve formě církevních restitucí, tunel s S-kartou, tunel v Lesích ČR, nesmyslné zvýšení DPH, které prošlo jenom díky vězni Pekárkovi, ministryně kultury Hanáková, jejímž oblíbeným německým umělcem je Mozart a která se pokusila o zničení Národního divadla, odvolání policejního prezidenta Lessyho, cílený sestřel Martince, sebrání průkazu ZTP lidem bez jedné nohy, recese, bída, raketově rostoucí státní dluh, rekordní nezaměstnanost, tunelářský Centrální registr vozidel Dobeše, špína, arogance, nekompetence, alkoholismus, senilita, fackování studentů, drzost a ještě jednou drzost, máme vás dost. Odejděte. Prostě odejděte. V každé normální zemi by stačila desetina výše zmíněného k pádu vlády. Ale vy, vy jste připraveni rozdýchat i uplacení poslanců premiérem republiky, vy jste připravení hrát, jakoby policie neprováděla razii přímo na úřadu Vlády, přímo v Nečasovém kabinetu! Vám už je jedno i to, že Nečasem celou tu dobu vrtí Nagyová a možná i vyhlášení kmotři Riitig a Janoušek. Máme toho dost, dost. Už, DOST! VYPADNĚTE, OKAMŽITĚ VYPADNĚTE, NEBO VÁS ODTUD UŽ NĚKDO VYNESE!Bez úcty, občan, který byl kdysi takovým idiotem, že vás zvolil. S úctou k těm, co je nevolili a velkou prosbou, aby se podepsali taky.  

 ---

Tato petice má událost na Facebooku, do které můžete pozvat své přátele: https://www.facebook.com/events/179567015546045/


Datum: 14.06.2013 | Kategorie: Politika | Kraj: Česká republika | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude
předána žádné třetí straně.

Komentáře

 

Jana

17:30 25.06.2013

Dnes jsem viděla vystoupení pana Kalouska. Takové vědro zloby to jsem ještě v životě neviděla a že už mám pár křížků za sebou. Ten jen soptil, každému nadával a proč? Zdá se mi, že když tam příjde nový ministr financí, tak tam najde takového hnoje, že na to nebude stačit ani jeden traktor, který by mu mohla poskytnou paní Němcová, jakožto absolventka zemědělské školy a zlodějka rohlíků ve Žďáru nad Sázavou. Proč během této týdenní kampaně naše televize neukázala také lidi, teří paní Němcovou nemusí, ukáží jen ty, kteří jsou pro ni. Teď ji opět vidím na obrazovce, jak se opírá o prezidenta, protože vzteky nevidí, že si někdo dovolil ji odmítnout. Dobře si to ODS vymyslela, že ji přistrčila dopředu, aby se zachránila. A ta 101 podpora. Už dnes paní Peake neřekla ani tak ani onak, a je docela možné, že podpoří vládu odborníků. Tak si myslím, že se s tou 101 nemusí moc chlubit. Ale pan prezident je má na háku, mohou si pindat co chtějí a on si udělá stejně co chce. Jen mě na něm mrzí, že podlehl a toho Putnu se rozhodl jmenovat. Takové individuum mezi profesory, ba ani mezi slušné lidi nepatří. A jsem ráda, že dnes mají strach, co všechno na ně vyleze a proto se nemohou smířit s tím, že už do toho nemají co mluvit. Teď už zase vidím v televizi tu Kalouskovu kreaturu. Chtějí na prezidenta hodit, že nebude rozpočet, ale kdo to neschválí - oni a tak je ta odpovědnost jen na nich. Banda jedna, dobře že už bude pryč.

Kantorová

18:42 23.06.2013

agencies

Jayne

17:43 23.06.2013

Souhlasím a jsem si jistá, že si autor ani nevybavil ještě mnoho dalšího, zajímavé jsou i odměny pro tu dřoucí čubku jak kůň, která si koupila vysokoškolské vzdělání, kdy jenom za to že šla s Nečasem z jednoho úřadu do tohoto dostala od něj 1,5 mega, a to lidičky z našich daní, já bych ty politické kurvy nejraději všechny postavila ke zdi a ti politici co by přišli po nich už by si dali pozor aby jen nekradli a nepodváděli.

Hafan

16:50 23.06.2013

Souhlasím s peticí. Jsem už důchodce, za socialismu jsem nebyl v KSČ. Doknce jsem odmítl vstoupit do KSČ v době studií na vojenské škole, nikdo mne za to nevyhodil, ženil jsem se jako důstojník v kostele a nikdo mne za to nevyhodil. Cítil jsem se daleko svobodněji než dnes. Pamatuji si, že za socialismu jsme říkali Matička Praha. Dnes říkamé Praha macech, ve které vás dnes snaží okrást, zabít, .... Pamatuji, kolikrát jsem po nočním výlete do pražských barů odcházel na ubytovnu a nemusel jsem se bát, na rozdíl od dneška. Rozvrácená morálka, výchova, hlavně mít peníze. Mám v sousedství mladou rodinu(i když rovrácenou) se třemi zmetky, kteří se štítí jakékoliv manuelní práce a přitom ten nejstarší má jediné vzdělání (mimo základního) řidičský průkaz na osobní auto. Jeho je vidět jen přijet ve vypůjčeném autě a zase autem odjet. Další dva zmetky za dva roky už zničili pět kol a neumí si ani nafoukat kolo ... Prostě když si představím, kam přivedla tato kapitalistická džungle mravy a morálku, pak skutečně je nutné všechny ty parchanty nahoře potrestat. A právní stát? Ani náhodou!!! Nezn¨ám ani jednoho nezávislého právníka. Každý je závislý na své politické orientaci a podle toho i soudí a rozhoduje. Nadale platí Leninovo heslo, že právo je třídní nástroj vládnoucí třídy.

Michal

17:22 20.06.2013

Bohužel nevím, kdo za peticí stojí. Kdyby zde byl napsán seznam osob petičního výboru, podepsal bych, takhle nevím, komu bych podepsal.

Hanka

04:19 20.06.2013

lajka

Demos2013

19:31 19.06.2013

Omlouvám se za poněkud se opakující předchozí příspěvek; poněkud se mi zkopíroval v části vícekrát. Ujišťuji, virózou netrpím:-)

Demos2013

19:27 19.06.2013

Nic tak člověka nepřesvědčí jako naši "zákonodárci". Dvě poznámky:

1.       Včera v podvečerním pořadu na ČT24 byl hostem p. dr. Pospíšil, člověk byť mladý, nicméně politiky a politických poměrů znalý. K otázce, zda se domnívá, že p. Nečas a další (parafrázuji) postupovali morálně, odpověděl, že ve věci nejde o morálku, ale musí to posoudit soud atd. Ani náznak vlastní pozice, kritiky, zda konání schvaluje, či nikoliv... ...a mě napadla otázka - KDO, KDYŽ NE TI, KTEŘÍ JSOU DLE ÚSTAVY ZÁKONODÁRCI, BY MĚLI BÝT V MORÁLCE NAD NÁMI, pro které zákony tvoří??? P.doktora jsem si vždy vážila, pro jeho pracovitost a zdálo se i vysoký morální kredit, podotýkám nejsem příznivcem ODS.P. doktora jsem si vážila pro jeho pracovitost a, zdálo se, i vysoký morální kredit;podotýkám, že nejsem příznivcem ODS. Vzkazuji touto cestou – p. doktore, odpovězte nám za všechny pány a paní – Nečase, Vondru, Šnajdra, Klause, Řábkovou, Parkanovou atd. atd....U DLE ÚSTAVY ZÁKONODÁRCI, by měli být v morálce nad námi, pro které zákony "tvoří"??? P.doktora jsem si vždy vážila, pro jeho pracovitost a zdálo se i vysoký morální kredit, podotýkám nejsem příznivcem ODS. Vzkazuji touto cestou - p.doktore, odpovězte nám za všechny pány a paní - Nečase, Šnajdra, Řábkovou, Vondru, Parkanovou, Klause atd. atd..., nám občanům, kteří si myslí, že morálka má své místo i v právu! nám, občanům, kteří si myslí, že morálka má své místo i v právu! 2.

Momentálně jsem se dozvěděla, že premiérkou by měla být pí. Němcová. Šikovný tah – ženu v čele vlády jsme ještě neměli, ale…(!!!) Pí Němcová hrdě sděluje, že je nepřetržitě 15 (slovy patnáct) let v Poslanecké sněmovně; ráda zdůrazňuje, že je třetím nejvyšším ústavním činitelem v zemi, ale (a už je tu zase ALE)… Za 15 let si nevšimla, jak se rozdávají posty, jaké jsou styky s kmotry (a to byli ti hoši na kongresech zcela oficiálně!!! ) Za 15 let si jako ústavní činitelka neosvojila, že pokud Policie ČR vstupuje do bytu nebo úřadu, pak k tomu musí mít povolení! Její hysterie z minulého týdne nad konáním  ÚOOZ a státních zástupců je nezapomenutelná. Pokud tak špatně vidí, pak lze očekávat, že se to dalším postem nezmění. Jsem rozhodně proti!


Demos2013

12:45 19.06.2013

PŘIDEJTE SE K PETICI ZA OBNOVU DEMOKRACIE V ČR:
Jen tři body, které mohou být východiskem k rozmetání současného marasmu v řízení státu:

1)      časové omezení výkonu mandátu poslance, senátora, zastupitele v krajích a obcích nad 50 tisíc obyvatel maximálně na dvě po sobě jdoucí volební období;

2)      zamezení slučování veřejných funkcí v jedné osobě, včetně funkcí v představenstvech a dozorčích radách státních a polostátních podniků, ve zdravotních pojišťovnách a dalších státních a veřejných institucích. Tzn., že občan České republiky má právo vykonávat pouze jednu veřejnou funkci;

3)      důsledné oddělení moci zákonodárné od moci výkonné - člen vlády nesmí vykonávat mandát poslance, senátora, zastupitele v kraji či obci nad 50 tis obyvatel;

pav43

21:28 17.06.2013

hezky napsáno...kéž by se také tak stalo.