Jednej.cz - Petice: Chceme předčasné volby. TEĎ

Podpisy:
1747 ze 100000

(Po dosažení cíle se podpisy stále přičítají)
Adresováno: Poslanecké sněmovně
Podporuje:


Text petice:

Vážení vládní poslanci, máme toho všeho plné zuby. Ignorace korupce na Ministerstvu životního prostředí a vydírání Libora Michalka ministrem Pavlem Drobilem. Zametení kauzy ProMoPro a vyváznutí ministra Vondry, ze kterého si k tomu všemu uděláte velvyslance v Izraeli. Kauza s 16 odkloněnými miliony ministra Kocourka, stranické puče, vláda držící se na přeběhlících, IT tunely na Drábkově MPSV, krádež století ve formě církevních restitucí, tunel s S-kartou, tunel v Lesích ČR, nesmyslné zvýšení DPH, které prošlo jenom díky vězni Pekárkovi, ministryně kultury Hanáková, jejímž oblíbeným německým umělcem je Mozart a která se pokusila o zničení Národního divadla, odvolání policejního prezidenta Lessyho, cílený sestřel Martince, sebrání průkazu ZTP lidem bez jedné nohy, recese, bída, raketově rostoucí státní dluh, rekordní nezaměstnanost, tunelářský Centrální registr vozidel Dobeše, špína, arogance, nekompetence, alkoholismus, senilita, fackování studentů, drzost a ještě jednou drzost, máme vás dost. Odejděte. Prostě odejděte. V každé normální zemi by stačila desetina výše zmíněného k pádu vlády. Ale vy, vy jste připraveni rozdýchat i uplacení poslanců premiérem republiky, vy jste připravení hrát, jakoby policie neprováděla razii přímo na úřadu Vlády, přímo v Nečasovém kabinetu! Vám už je jedno i to, že Nečasem celou tu dobu vrtí Nagyová a možná i vyhlášení kmotři Riitig a Janoušek. Máme toho dost, dost. Už, DOST! VYPADNĚTE, OKAMŽITĚ VYPADNĚTE, NEBO VÁS ODTUD UŽ NĚKDO VYNESE!Bez úcty, občan, který byl kdysi takovým idiotem, že vás zvolil. S úctou k těm, co je nevolili a velkou prosbou, aby se podepsali taky.  

 ---

Tato petice má událost na Facebooku, do které můžete pozvat své přátele: https://www.facebook.com/events/179567015546045/


Datum: 14.06.2013 | Kategorie: Politika | Kraj: Česká republika | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude
předána žádné třetí straně.

Komentáře

 

Ojanek

21:19 17.06.2013

Aby to mělo smysl..

Vojtěch Karas

11:59 17.06.2013

Souhlasím s peticí. Při předčasných volbách je nutno velmi zvážit koho volit. Můj názor je tento:

Současný politický systém ČR je chybný, který je třeba změnit. Jinak se nic nezmění a vládnout  budou gauneři a mafie ze všech politických stran.
Dokud nebude v ČR přímá volba poslanců, senátorů, hejtmanů, starostů a pod. nebude zde opravdová demokracie. Všichni politici musí mít hmotnou a trestní odpovědnost a pomocí referenda občané je budou moci odvolat. Proto plně podporuji senátora Okamuru, který chce změnit ústavu, aby toto se mohlo  provést. Bez výše uvedených změn nebude dlouhodobá stabilita a prosperita země.

.

 

Fikrlová

10:58 17.06.2013

Hrorší dobu , doufám, že již nezažiji , než je tato. Je to strašná hanba, co předvádí naši polotici. Jsou horší, jak děti na písečku. Stydím se za ně, když oni to nedokáží. Zničí celou naší vlast. Nevolte ani jednu tuto stranu. Musí se oživit a omladit naše země. To jediné pomůže, protože  jinak tam budou zase ti samé tváře. Nechci být vulgární tak, jako jsou oni. Hezký den. Hanka.

Luciano

08:17 17.06.2013

Bohužel nemohu souhlasit s touto peticí, jelikož volby nevyřeší žádný problém, tudíž nepodepisuji. Rovněž bych podotknul, že páni poslanci z levice mají také z ostudy kabát. Koho chcete volit?

Michal Holcr

00:06 17.06.2013

Naprosto souhlasím s touto peticí. Doporučuji medializaci v internetových portálech pro větší účinnost a snažší dosažení potřebných podpisů ;-)

Karel Toman

00:03 17.06.2013

bedatoth

21:12 16.06.2013

premier,ktary do vladnuti vtahne i svou milenku a neuhlida ji,patri k lopate

name

19:44 16.06.2013

Nechceme ale žádné politické strany. Ať táhnou a starají se o úklid měst. Víc jim nepřísluší. Tam nemohou ublížit tomu státu a hlavně se nedostanou k žádné korupci.

ivoš

19:13 16.06.2013

Jen ať padnou. Sice tam naleze stejný politický póvl, možná i horší, ale než se rozkoukají bude pár týdnů klid. Chce to změnu systému, ne lidí.

goodboy

17:03 16.06.2013

To badboy:

Zbídačený národ, rozkradená republika a nehorázně zadlužený stát je jedno lidské pochybení? Ty jsi snad dneska spadnul z Marsu nebo utek Chocholouškovi z klece.