Jednej.cz - Petice: Chceme předčasné volby. TEĎ

Podpisy:
1747 ze 100000

(Po dosažení cíle se podpisy stále přičítají)
Adresováno: Poslanecké sněmovně
Podporuje:


Text petice:

Vážení vládní poslanci, máme toho všeho plné zuby. Ignorace korupce na Ministerstvu životního prostředí a vydírání Libora Michalka ministrem Pavlem Drobilem. Zametení kauzy ProMoPro a vyváznutí ministra Vondry, ze kterého si k tomu všemu uděláte velvyslance v Izraeli. Kauza s 16 odkloněnými miliony ministra Kocourka, stranické puče, vláda držící se na přeběhlících, IT tunely na Drábkově MPSV, krádež století ve formě církevních restitucí, tunel s S-kartou, tunel v Lesích ČR, nesmyslné zvýšení DPH, které prošlo jenom díky vězni Pekárkovi, ministryně kultury Hanáková, jejímž oblíbeným německým umělcem je Mozart a která se pokusila o zničení Národního divadla, odvolání policejního prezidenta Lessyho, cílený sestřel Martince, sebrání průkazu ZTP lidem bez jedné nohy, recese, bída, raketově rostoucí státní dluh, rekordní nezaměstnanost, tunelářský Centrální registr vozidel Dobeše, špína, arogance, nekompetence, alkoholismus, senilita, fackování studentů, drzost a ještě jednou drzost, máme vás dost. Odejděte. Prostě odejděte. V každé normální zemi by stačila desetina výše zmíněného k pádu vlády. Ale vy, vy jste připraveni rozdýchat i uplacení poslanců premiérem republiky, vy jste připravení hrát, jakoby policie neprováděla razii přímo na úřadu Vlády, přímo v Nečasovém kabinetu! Vám už je jedno i to, že Nečasem celou tu dobu vrtí Nagyová a možná i vyhlášení kmotři Riitig a Janoušek. Máme toho dost, dost. Už, DOST! VYPADNĚTE, OKAMŽITĚ VYPADNĚTE, NEBO VÁS ODTUD UŽ NĚKDO VYNESE!Bez úcty, občan, který byl kdysi takovým idiotem, že vás zvolil. S úctou k těm, co je nevolili a velkou prosbou, aby se podepsali taky.  

 ---

Tato petice má událost na Facebooku, do které můžete pozvat své přátele: https://www.facebook.com/events/179567015546045/


Datum: 14.06.2013 | Kategorie: Politika | Kraj: Česká republika | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude
předána žádné třetí straně.

Komentáře

 

badboy

15:15 16.06.2013

Lidi, nebuďte jako blázni.
Jedno lidské pochybení osobního rázu, a jen mediální bublina s trafiukami, které jsou standartem již dobrých 15 let.
Přemýšlel jsem o tom, kdo z lidí kteří mají v práci podřízené by rezignovali, pokud by jejich zaměstnanec pochybil:),
myslím že ani jeden,ale všichni řvou a mají silácké řeči o morálce.Každý by si to zdůvodnil, že on nic neudělal.
Obřas bychom se měli zamyslet,jestli náš charakter je ta čistý,.

prasopes Nečas

12:13 16.06.2013

PERMONIKX87 18:48 15.06.2013
vyházet je s oken je hodně málo namočit je do dehtu a posypat peřím a hnát všechny ty prasata od Václaváku až k Karlovému mostu a postupně je všechny naházet do Vltavy.

Souhlasím s tímto názorem a navíc bych všem těm korytářům,kteří vládli od revoluce do dneška a dostali republiku tam,kde je,zabavil majetky,protože si vše jen nakradli.Toť můj názor.

JU

10:58 16.06.2013

Všichni hajzlové, podvodníci, mafiání a veškerá prospěchářská verbež, kteří byli jen ze zištných důvodů v KSČ, je z 90% v ODS a zbytek v ČSSD. KSČM je nejčistější strana, bez mafiánů a zlodějů. osobně znám takové hajzlíky. Moje osobní zkušenost: jeden velký soudruh z KSČ, který mi ještě v 90-tém roce říkal, že až dostanou zpátky moc, tak já budu viset na nejbližší pouliční lampě, je dnes přehorlivý ODSák !!!!! Doufám, že národ už prohlédnul. Sice pozdě, protože republika je už totálně rozkradená a národ ožebračen a většina lidí žije v bídě, ale to jsou důvody, proč budu volit KSČM. Pro rýpaly, provokatéry a ODSácké fanatiky uvádím, že jsem nikdy v KSČ nebyl a vím, co je to šikana STB a domovní prohlídky z politických důvodů. Od těchto zrůdných politiků se už KSČM oprostila, protože téměř všichni jsou v ODS. Proto budu volit nejprůhlednější stranu, která je bez mafiánů a zlodějů a bude něco dělat pro obyčejné občany. Puberťáci s vymytými mozky od německých, česky hovořících, médií a fanatici, klidně se do mne pusťte, ale nic to na výše uvedených faktech nezmění. Smiřte se s tím, že je to pravda.

10:49 16.06.2013

nevím zda nové volby vyřeší zmatek,nedostatek kvalitních zákonů platících pro všechny občany,ale něčím se začít musí už je to hnus

Marie Voráčková

10:04 16.06.2013

Bylo by tedy už na čase, aby tihle kumpáni odešli. Ale, kdo přijde po nich.
Ti, co se tak vehementně teď derou do vlády , nejsou o nic lepší. I oni mají máslo na hlavě.
Snad jenom spravedlivý monarcha by vrátil tuto zem opět lidem.

Mikuláš Dudek

07:38 16.06.2013

Demos2013

00:24 16.06.2013

Zdravím všechny :-) Nadávání a "hledání větví" nic nevyřeší. Předčasné volby ? Dobrá, ...ale myslíte, že se toho tolik změní? Pokud se budou titíž neustále znovu a znovu nominovat na volební lístky, tak co se asi stane? Je třeba dostat z těch křesel ty, kteří to do marasmu, dovedli a je jedno, z kterékoliv strany, protože se na tom podíleli všichni - ti,kteří kšeftují s informacemi, sedí na X místech a jenom hrabou. Zbytek v Parlamentu mlčí, aby se nedostali mimo! Je nutné změnit Ústavu, zamezit tomu jejich nekonečnému angažmá. Někteří tam stihli vystudovat, zešedivět a nikdy se ani neotřeli o praktický život. Podpořte petici ZA OBNOVU DEMOKRACIE V ČR, tam je návrh, který nám dává šanci. Podpořte také policajty a státní zástupce, aby s nimi nezametli, jak nám to už několikrát předvedli! - petice ZA OBČANSKOU PODPORU POLICIE, ÚOOZ A STÁTNÍCH ZÁSTUPCŮ... Nenecháme je zase vše zamést, vykecat se ze všeho!

PERMONIKX87

18:48 15.06.2013

vyházet je s oken je hodně málo namočit je do dehtu a posypat peřím a hnát všechny ty prasata od Václaváku až k Karlovému mostu a postupně je všechny naházet do Vltavy

John.K3

18:35 15.06.2013

Skoda kazde prazdne vetve na ktere se nehoupou nasi Vykoristovatele. Vive la révolution!!! 

RpS

17:57 15.06.2013

Jsou to sprostý hovada. Pořád mají nějaký způsoby jak vožebračovat lidi. Už toho mám dost, pojedu do Prahy a všechny je pobiju.