Jednej.cz - Petice: Chceme předčasné volby. TEĎ

Podpisy:
1747 ze 100000

(Po dosažení cíle se podpisy stále přičítají)
Adresováno: Poslanecké sněmovně
Podporuje:


Text petice:

Vážení vládní poslanci, máme toho všeho plné zuby. Ignorace korupce na Ministerstvu životního prostředí a vydírání Libora Michalka ministrem Pavlem Drobilem. Zametení kauzy ProMoPro a vyváznutí ministra Vondry, ze kterého si k tomu všemu uděláte velvyslance v Izraeli. Kauza s 16 odkloněnými miliony ministra Kocourka, stranické puče, vláda držící se na přeběhlících, IT tunely na Drábkově MPSV, krádež století ve formě církevních restitucí, tunel s S-kartou, tunel v Lesích ČR, nesmyslné zvýšení DPH, které prošlo jenom díky vězni Pekárkovi, ministryně kultury Hanáková, jejímž oblíbeným německým umělcem je Mozart a která se pokusila o zničení Národního divadla, odvolání policejního prezidenta Lessyho, cílený sestřel Martince, sebrání průkazu ZTP lidem bez jedné nohy, recese, bída, raketově rostoucí státní dluh, rekordní nezaměstnanost, tunelářský Centrální registr vozidel Dobeše, špína, arogance, nekompetence, alkoholismus, senilita, fackování studentů, drzost a ještě jednou drzost, máme vás dost. Odejděte. Prostě odejděte. V každé normální zemi by stačila desetina výše zmíněného k pádu vlády. Ale vy, vy jste připraveni rozdýchat i uplacení poslanců premiérem republiky, vy jste připravení hrát, jakoby policie neprováděla razii přímo na úřadu Vlády, přímo v Nečasovém kabinetu! Vám už je jedno i to, že Nečasem celou tu dobu vrtí Nagyová a možná i vyhlášení kmotři Riitig a Janoušek. Máme toho dost, dost. Už, DOST! VYPADNĚTE, OKAMŽITĚ VYPADNĚTE, NEBO VÁS ODTUD UŽ NĚKDO VYNESE!Bez úcty, občan, který byl kdysi takovým idiotem, že vás zvolil. S úctou k těm, co je nevolili a velkou prosbou, aby se podepsali taky.  

 ---

Tato petice má událost na Facebooku, do které můžete pozvat své přátele: https://www.facebook.com/events/179567015546045/


Datum: 14.06.2013 | Kategorie: Politika | Kraj: Česká republika | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude
předána žádné třetí straně.

Komentáře

 

17:16 15.06.2013

Jsou to prachsprosté hovada a všichni patři do toho nejhoršího kreminálu a sko.Kurvy jedný prašivénfiskovat majetek

monikabart

15:29 15.06.2013

Nemáte žádné právo si přivlastňovat výdobytek dřiny lidí, kteří se snaží uživit své rodiny. Nemáte právo si vymýšlet nesmyslné zákony, které lidem ubližují. Nemáte právo držet s bankéři, farmaceutickými korporacemi, potravinového průmyslu, tabákového průmyslu, svobodných zednářů a s rodinnými klany pro udržování svého jmění. Nemáte právo ničit naši Zemi, která patří všem bytostem. Už nemáte právo na nic.

libor bacak

15:21 15.06.2013

jeste nemluvime o exekutorskych poplatcich ktere zatezuji nase lidi mnohonasobne vic nez dluhy ktere nezvladaji platit ,konci potom v bezdomovi,deti v detskych domovech,pritom jsme ve svete s temito poplatky brani jako rarita ,kdo to vymysle ,a kdo podepsal ,to politici nevedi,nebo vedet nechteji,kdo vsechno ma z toho profit a kdo ma profit z gemblerskych mafii ktere znasilnuji mysl nasich lidi ze ztraci rodiny ,,domovy a svoje deti kolik nasich lidi spacha rocne sebevrazda loupezne prepadeni a dalsi jinou trestnou cinnost?fakt o tom ani jeden politik nevi? jsou hloupi ?

Jiří George Pouzar

15:15 15.06.2013

Včera bylo pozdě.

lida

14:17 15.06.2013

petice a co stoho vemte klacky a jděte je vyhnat,na petice vám víte co,ty je nechávají naprosto chladnými,bohužel se nenarodil takový rebel který by spojil národ a ten by šel zaním a sním bojovat proti tomu co se tu děje,je mi přes padesát ale bojovat bych šla

14:16 15.06.2013

petice a co stoho vemte klacky a jděte je vyhnat,na petice vám víte co,ty je nechávají naprosto chladnými,bohužel se nenarodil takový rebel který by spojil národ a ten by šel zaním a sním bojovat proti tomu co se tu děje,je mi přes padesát ale bojovat bych šla

atina

13:04 15.06.2013

Takových petic jsme už podepsali a stejně to není nic platné.Pijavice se drží zuby nehty.

vladka

09:58 15.06.2013

Podepsáno bez problémů. Jen musíte správně opsat kód.

Dan

23:31 14.06.2013

Petici podepsal lze. Normálně vyplňte vše potřebné, opište ověřovací kód a odešlete. Seznam podpisů naleznete nad textem. Malá ikonka vpravo. 

Demos2013

22:57 14.06.2013

Spoluobčané - přátelé v neštěstí žití této země :-) - podpořte ty,kteří si troufli "SÁHNOUT" na ty, kteří si z této země udělali vlastní LÉNO - podpořte TAKÉ petici ZA OBČANSKOU PODPORU POLICIE ČR, ÚOOZ A STÁTNÍCH ZÁSTUPCŮ - těch, kteří nyní budou vystaveni tlaku našich "politických elit"!!!!