Jednej.cz - Petice: Chceme předčasné volby. TEĎ

Podpisy:
1747 ze 100000

(Po dosažení cíle se podpisy stále přičítají)
Adresováno: Poslanecké sněmovně
Podporuje:


Text petice:

Vážení vládní poslanci, máme toho všeho plné zuby. Ignorace korupce na Ministerstvu životního prostředí a vydírání Libora Michalka ministrem Pavlem Drobilem. Zametení kauzy ProMoPro a vyváznutí ministra Vondry, ze kterého si k tomu všemu uděláte velvyslance v Izraeli. Kauza s 16 odkloněnými miliony ministra Kocourka, stranické puče, vláda držící se na přeběhlících, IT tunely na Drábkově MPSV, krádež století ve formě církevních restitucí, tunel s S-kartou, tunel v Lesích ČR, nesmyslné zvýšení DPH, které prošlo jenom díky vězni Pekárkovi, ministryně kultury Hanáková, jejímž oblíbeným německým umělcem je Mozart a která se pokusila o zničení Národního divadla, odvolání policejního prezidenta Lessyho, cílený sestřel Martince, sebrání průkazu ZTP lidem bez jedné nohy, recese, bída, raketově rostoucí státní dluh, rekordní nezaměstnanost, tunelářský Centrální registr vozidel Dobeše, špína, arogance, nekompetence, alkoholismus, senilita, fackování studentů, drzost a ještě jednou drzost, máme vás dost. Odejděte. Prostě odejděte. V každé normální zemi by stačila desetina výše zmíněného k pádu vlády. Ale vy, vy jste připraveni rozdýchat i uplacení poslanců premiérem republiky, vy jste připravení hrát, jakoby policie neprováděla razii přímo na úřadu Vlády, přímo v Nečasovém kabinetu! Vám už je jedno i to, že Nečasem celou tu dobu vrtí Nagyová a možná i vyhlášení kmotři Riitig a Janoušek. Máme toho dost, dost. Už, DOST! VYPADNĚTE, OKAMŽITĚ VYPADNĚTE, NEBO VÁS ODTUD UŽ NĚKDO VYNESE!Bez úcty, občan, který byl kdysi takovým idiotem, že vás zvolil. S úctou k těm, co je nevolili a velkou prosbou, aby se podepsali taky.  

 ---

Tato petice má událost na Facebooku, do které můžete pozvat své přátele: https://www.facebook.com/events/179567015546045/


Datum: 14.06.2013 | Kategorie: Politika | Kraj: Česká republika | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude
předána žádné třetí straně.

Komentáře

 

OndřejDvořák

14:06 18.03.2015

Důvodů k předčasným volbám je přetlakovaný papiňák.

pavel

18:06 17.03.2015

petice,vypada sice hezky ,ale je nerealna ,ikdyby ,tak tam vlezou zase jiny hajzlove, duležite jsou zakony,hlavně odvolatelnost referendem ,majetkove přiznani,at dokažou ,kde na to vzali!!!!!i 20let dozadu-jenže kradli všichni a to je jak bojovat proti chobotnici ,mafie je jak mor, okamura to zkoušel ,babiš to zkoušel - všichni ho přehlasovali ,kradou prostě všichni a krejou se navzajem

mardec

23:20 13.03.2015

Tím, že jste "uměle vytvořili" zbohatlíky a umožnili jim nakradené miliony převézt mimo dosah našeho právního (mimochodem také zdegradovaného a vámi ovládaného) systému, tím, že jste vědomě a účelově zlikvidovali náš rozvinutý, prosperující a světově uznávaný průmysl, prosperující stát jste zadlužili na kosmickou úroveń - jste se dopustili VLASTIZRADY ! - ODEJDĚTE!
Lid, kterému jste měli sloužit, vnímáte jen jako měšec, který se nechá ždímat a plnit vaše bezedná koryta.
Jste zaprodanci, co pro vlastní zisk prodají i svůj národ - chtěla jsem dodat ještě i čest, ale vy už dávno nevíte, co to slovo znamená - NEJSME už STÁDO, co se nechá hnát do propasti .... UŽ VÁS BYLO DOST - VYPADNĚTE!

Marie

11:21 22.07.2013

Každý den lidé pociťují následky krize a ti šmejdi zlodějští si naopak žijí jak prasata. Nestačí jim platy, ještě si schvalují nehorázné odměny. Už ať jsou v p.....

Pavel

15:55 14.07.2013

Ta dosavadní banda s Nečasem včele a se zlodějkou rohlíků,ta nám nemá co vnucovat své blbé představy o životě.Ono za statisíce umí žít každý vůl ale za 10 000-12 000kč žít,tak to už přicenách bydlení a energií umění je.Za 23roků platí heslo:Kostku cukru na neděli,zrnko kávy na svátek.šinem si to po zadeli o100roků nazpátek,Vy pravdoláskaři,komunisto bijci a zastánci hnědočechů.

15:54 14.07.2013

Ta dosavadní banda s Nečasem včele a se zlodějkou rohlíků,ta nám nemá co vnucovat své blbé představy o životě.Ono za statisíce umí žít každý vůl ale za 10 000-12 000kč žít,tak to už přicenách bydlení a energií umění je.Za 23roků platí heslo:Kostku cukru na neděli,zrnko kávy na svátek.šinem si to po zadeli o100roků nazpátek,Vy pravdoláskaři,komunisto bijci a zastánci hnědočechů.

Jan

11:06 08.07.2013

VLÁDA JE PROTI LIDEM JE NAPROSTO LEGITIMNÍ ABY
LIDÉ BYLI PROTI VLÁDĚ !!!

zaj

19:51 28.06.2013

Docela zajímavé

http://www.odeska.cz/

zaj

19:51 28.06.2013

Docela zajímavé

http://www.odeska.cz/

Boudak

00:03 26.06.2013

Pan Karel Schwarzenberg veřejně prohlásil, že pokud by měla být úřednická vláda, bude pro předčasné volby. Dnes v televizi Kalousek mluvil úplně jinak. Tak nevím jestli je Karel šašek nebo lhář a kdo tomu vlastně velí. I o p. Pospíšilovi jsem měl zkreslené mínění. 

Pánové z ODS, TOP vypadněte už od koryt, je mi z Vás na blití. Moc lituju, že jsem vás kdysi volil.