Jednej.cz - Petice: Petice založení Všelidového hnutí

Podpisy:
74 ze 1500

(Po dosažení cíle se podpisy stále přičítají)
Adresováno: úřadu
Podporuje: Holešovská výzva


Text petice:

 

                                      P e t i c e

K založení a registraci občanského Všelidového hnutí.

dle čl. 18 Listiny základních práv a svobod a zákona č. 85/1990 Sb. o právu petičním

 

My, občané Čech,  Moravy a Slezska  podporujeme a stvrzujeme svým podpisem založení a registraci nového hnutí  s názvem Všelidové hnutí.

Toto hnutí bude založeno jako středově-pravicové s cílem zlepšit ekonomickou a hospodářskou situaci v zemi. Každý z nás má zájem na tom, abychom volili na svých kandidátkách kvalitní a moudré zástupce z našich řad, které si sami vybereme. Toto hnutí bude sloužit všem občanům naší republiky  pro zavedení prvků přímé demokracie.

 

Hlavní argumenty:

1.      Vyhlášení všeobecného závazného a neodvolatelného referenda

2.      Zavedení prvků přímé demokracie, zúžení parlamentu, zrušení senátu

3.      Snížení výdajů státu

4.      Inventarizace zákonů - exekuce, zákoník práce, občanský zákoník, ústava

5.      Rekonstrukce státu po chaosu způsobeném nelegitimními vládami

6.      Zabezpečení oddělení důchodů od státního rozpočtu a zvýšení příjmů

           důchodců   

7.      Snížení daňové zátěže občanů

8.      Podpora sportu, vědy, vzdělanosti, kultury a podnikání

9.      Zvýšení minimální mzdy o jednonásobek  dosavadního minima

10.    Obnovení soběstačnosti státu s důrazem na podporu drobných živnostníků

          a českých podnikatelů


Datum: 14.08.2013 | Kategorie: Politika – Pravicově orientovaná | Kraj: Česká republika | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude
předána žádné třetí straně.

Komentáře

 

Henteres

10:33 19.08.2013

Nezlobte se na mě, ale to je jak torzo z kopíráku od Okamury, takže pokud bych se měl zapojit podpisem, tak dodejte konkrétní strategii, jména, vize budoucnosti, případné alternativy v případě, že se nepodaří úplně prosadit vše v plném znění, prostě nějaký plán "b", "c","d". Nechcete mi snad říct, že když se nopodaří prosadit výše uvedený výčet, tak se stáhnete do opozice například jako véčkaři...!!! Taky mi dost chybí popis sociálních jistot, ke kterým společnost vzhlíží jako k logickému stabilizačnímu parametru a zatím se tím nikdo nezabývá. Středo pravicový projekt nesmí opomíjet udržitelnost sociální struktury a to nejen na důchodech, ale v celé šíři, například na principu "základního příjmu", kde každý občan bude mít jistotu, že i když nebude mít možnost generovat příjem, tak nechcípne hlady a jako bonbónek takového opatření je možnost zrušit ÚP a jiné, k ničemu existující úřady. Spočítejte, kolik ročně stojí tyto kolosy a spočítejte, kolik by tím pádem dostal každý jako základ měsíčně do života jako existenční jistinu, když by se ročně vynaložila stejná částka. Minimálně tím odpadne neprůhledná, korupci živící, agenda.
Celkově mi vznik takového hnutí velmi lichotí, ale nevidím zde nic konkrétního, než známé téze, které jsou momentálně "in", aby jste oslovili lid.
Proboha, jestli něco takového má vzniknout a fungovat, tak už se proberte a dejte na stůl jasný postup strategie, jak toho cíle dosáhnout...!!! Kecy že bude to či ono jsou fajn lákadlo, ale už nejsme tak blbí, to na nás zkoušelo už mnoho stran a projektů v minulosti... Chci vidět jasnou strategii, jinak je mi líto... Okamura se o to alespoň snaží, u vás vidím jen hrubý výcuc toho, co by kdyby... Zatím je mi líto, i když bych rád podpořil...

Michal

07:36 19.08.2013

Zdravím. Nápad je to hezký, ale pokud neuvidím, kdo za peticí stojí, tak nepodepíšu.

JONA

09:46 18.08.2013

Není to tady průhledné, chybí mi tady zakládající členové, likvidace korupce, odvolatelnost soudců a vůbec každého a hmotná odpovědnost všech politických činitelů. Nemohu se tu z tohoto důvodu podepsat , připadá mi to jako nová strana LIDEM.

An

03:08 18.08.2013

dosil

11:34 14.08.2013

tomuhle prostý občan moc nerozumí, ty zajímájí levné nájmy,energie, likvidace mafií z obecních nebo městských úřadů,dostupnost práce,a výše platů vyjma prahy, nebot mezi prahou a jinýmy městy je šílenej propad,taky nám to pražáci dávají znát,,,, odstranit korupci  soud.znalců a justice,, je toho mnoho,,,,,ale na demokracii, referendum,změnu voleb a vůbec-změnu v politice,, na to prostý občan už neslyší,,bylo by taky vhodné se zmínit o tom, že rakovina kardiovaskulární nemoci -velmi levná léčba-  je už poražena a že zahájíte nové zpúsoby léčby, obnova našich farmacií, tresty lékařúm za korupci v předepisování léků od farmac.agenta,, a pod.