Jednej.cz - Petice: Petice za zrušení rozhlasových a televizních poplatků

Podpisy:
96 ze 10000

(Po dosažení cíle se podpisy stále přičítají)
Adresováno: Vládĕ a všem politickým stranám.
Podporuje:


Text petice:

Rozhlasové a televizní poplatky jsou nespravedlivé. Plynou jen na účet ČR a ČTV. Mnoho uživatelů však tyto stanice vůbec nepřijímá. Absolutní absurditou je placení poplatků právnickými osobami. Ty totiž nemají ani uši ani oči.


Datum: 19.12.2013 | Kategorie: Politika – Pravicově orientovaná | Kraj: Česká republika | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude
předána žádné třetí straně.

Komentáře

 

JUDr,PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

12:40 11.05.2015

Já osobně zásadně nesouhlasím s potraty, homosexualistickou, feministickou a genderovou ideologijí, protirodinnou politikou, protiruskou propagandou a ani s podporou americké imperialistické politiky. Jinými slovy nesouhlasím se vším tím svinstvem které ve své propagandě hlásá takzvaná "Česká televize" a takzvaný "Český rozhlas". Proto se na takzvanou "Českou televizi" nikdy nedívám a takzvaný "Český rozhlas" nikdy neposlouchám. A na místo nich informace hledám jednak na slovenském webu www.lifenews.sk a českém webu www.protiproud.cz
které vedle dalších zejména českých a slovenských nezávislých webu jsou na Internetu mým hlavním zdrojem objektivních informací.
Přesto však, že se na televizi nikdy nedívám a rozhlas nikdy neposlouchám musím platit tuto nesmyslnou pro-televizní a pro-rozhlasovou daň. To že s obsahem těchto médií zásadně nesouhlasím a proto se na ně nikdy ani nedívám a ani je nikdy neposlouchám nikoho nezajímá.

JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola