Jednej.cz - Petice: Petice za odvolání ředitele České televize kvůli cenzuře projevu prezidenta

Podpisy:
1899 ze 5

(Po dosažení cíle se podpisy stále přičítají)
Adresováno: občanům
Podporuje: Protiproud


Text petice:

Vážený generální řediteli České televize, pane Petře Dvořáku,

Česká televize, kterou již tři roky řídíte, provedla prokazatelnou cenzuru projevu prezidenta České republiky, když z něj vystřihla jméno kontroverzního miliardáře Zdeňka Bakaly.

Prezident uvedl pana Bakalu, považovaného za vlivného zákulisního hráče České televize, v negativním kontextu.

Video zde

Cenzura ve státoprávní televizi je zcela skandální počin, pro který neexistuje omluva a který v nás, televizních divácích a plátcích daní, z nichž žijete, vyvolal zděšení.

Česká televize tak ztratila kredibilitu. My, televizní diváci, máme oprávněné obavy, že nešlo o jediný případ cenzury. K cílenému ovliňování veřejného mínění skrze cenzory může docházet denně.

Cenzura, prováděná v české televize je zcela neslučitelná s demokracií, která je základním principem této společnosti. Ba co hůř - je v jejím přímém rozporu.

Žádáme Vás proto, pane generální řediteli, abyste okamžitě rezignoval na svou funkci.


Datum: 28.11.2014 | Kategorie: Politika | Kraj: Česká republika | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude
předána žádné třetí straně.

Komentáře

 

Olda

21:44 05.04.2015

3723

datel

15:10 26.03.2015

ČT za peníze všech koncesionářů, prostřednictvím velmi politicky "ohebných" redaktorů, vymývá mozky České populaci. U mladé generace je to již zcela viditelné. Drtivá většina redaktorů by se velmi dobře uplatnila v Izraelské pravlasti.

datel

15:09 26.03.2015

ČT za peníze všech koncesionářů, prostřednictvím velmi politicky "ohebných" redaktorů, vymývá mozky České populaci. U mladé generace je to již zcela viditelné. Drtivá většina redaktorů by se velmi dobře uplatnila v Izraelské pravlasti.

Marie

12:07 18.03.2015

ČT nebyla nikdy nestranná, od začátku s obavou slouží všem, kteří jsou právě u žlabu, má největší cenzuru. Máme bohaté vlastní zkušenosti! Marie

mardec

22:51 13.03.2015

ČT už dávno není nestranná - pokud někdy byla - ve všem dohnala předlistopadové totalitní televize - z jejích jednostranných, neobjektivních, propagandistických zpráv majících za úkol ne informovat, ale vymývat mozky se mi, čím dál víc, zvedá žaludek.
Televize a ani ostatní média, co nepodávají pravdivé informace, nemají v zemi, která se nazývá demokratickou, co dělat!

Dostcz

22:29 13.03.2015

I za podporu fašistického "mejdanu" i za pana prezidenta Zemana -říkáme DOST!

Krasomil

12:22 12.03.2015

Zeman udělal prostou věc: Strčil klacek do žumpy, zamíchal jím... a žumpa se zachovala podle předpokladu. Začala smrdět. Valí se z ní puch čím dál, tím silnější. Ale my už to, pane řediteli ČT, my už to nechceme čichat...
Zřejmě se pravdu máme dovědět až formou tlakové vlny? Na protesty pak budeme mít jen pár vteřin. Lidi probuďte se! Amici chtějí v Evropě rozpoutat válku! Stůjte při sobě, nebo se za chvíli budete střílet navzájem! To oni chtějí. Vy také? A moc se nestresujte, škodí to zdraví. Vaše orgány budou ještě potřebovat....

Krasomil

12:07 12.03.2015

Jednou se takhle na ukrajinském Náměstí nezávislosti shromáždili velvyslanci USA, Francie, Španělska, Německa, Dánska, představitelka vlády USA Victoria Nuland, senátoři USA Chris Murphy a John McCain, ministr zahraničí Německa Guido Westerwelle, ministr zahraničí Nizozemska Frans Timmermans, vrchní komisařka pro zahraniční vztahy a bezpečnost EU Catherine Ashton, bývalý prezident Gruzie Mikheil Saakashvili, europoslanec Jacek Protasiewicz, litevský ministr zahraničí Linas Linkevičius, mluvčí litevského parlamentu Loreta Grauzhinene, bývalý premiér Polska Jaroslaw Kaczynski, český senátor Jaromír Štětina … a ČT obvinila Rusko z vměšování do vnitřních záležitostí Ukrajiny.

Chybí mi tu smajlík, který bere zoufale hlavu do dlaní, pomalu podléhá alkoholismu a nakonec umírá střelou do mozku... při sledování zpráv ČT.

Krasomil

11:58 12.03.2015

To, že drony USA vraždí ženy a děti, zatajíte v ČT. Ale muslimové to vědí… Názory některých "odborníků na Rusko" zavání tím, že místo mozku mají prsní implantát.

Sledování České televize způsobuje chronickou odtrženost od reality.

milan3

08:49 12.03.2015

Psát sprostě nemá cenu akorát to odradí normálně smýšlející lidi.ČT by se měla chovat jako každá jiná TV akorád se víc zaměřit na zprávy to ví všichni není to nic složitého.Můžeme doufat že petice k něčemu bude jakákoliv změna k lepšímu i malá je dobrá!!!