Jednej.cz - Petice: Petice za odvolání ředitele České televize kvůli cenzuře projevu prezidenta

Podpisy:
1899 ze 5

(Po dosažení cíle se podpisy stále přičítají)
Adresováno: občanům
Podporuje: Protiproud


Text petice:

Vážený generální řediteli České televize, pane Petře Dvořáku,

Česká televize, kterou již tři roky řídíte, provedla prokazatelnou cenzuru projevu prezidenta České republiky, když z něj vystřihla jméno kontroverzního miliardáře Zdeňka Bakaly.

Prezident uvedl pana Bakalu, považovaného za vlivného zákulisního hráče České televize, v negativním kontextu.

Video zde

Cenzura ve státoprávní televizi je zcela skandální počin, pro který neexistuje omluva a který v nás, televizních divácích a plátcích daní, z nichž žijete, vyvolal zděšení.

Česká televize tak ztratila kredibilitu. My, televizní diváci, máme oprávněné obavy, že nešlo o jediný případ cenzury. K cílenému ovliňování veřejného mínění skrze cenzory může docházet denně.

Cenzura, prováděná v české televize je zcela neslučitelná s demokracií, která je základním principem této společnosti. Ba co hůř - je v jejím přímém rozporu.

Žádáme Vás proto, pane generální řediteli, abyste okamžitě rezignoval na svou funkci.


Datum: 28.11.2014 | Kategorie: Politika | Kraj: Česká republika | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude
předána žádné třetí straně.

Komentáře

 

Božena

22:27 13.12.2014

Nechci platit za televizi, která nás krmí lži a programy, které vysílá nestojí za zlámanou grešli.

Tomax

14:59 10.12.2014

To, že se jedná o cenzuru, potvrzuje několik vzájemně se vyvracejících vysvětlení ze strany ČT (BakalaTV)

míra

10:30 09.12.2014

strašně mi vadí cenzůra která je už horší než za komančů !!!  - a podsouvání názorů pseduohumanistů - jako mínění většiny...     - informování médií  -  nejen ČT  ( tady je to o to strašnější - že si je ještě dobrovolně/povinně platíme  koncesionářskými poplatky)
 nejsem a nechci být rasista - jen chci ABY ZÁKONY PLATILI PRO VŠECHNY STEJNĚ ... - pokud něco udělá bílej - záběry ze zatčení atd - pokud je to BUBÁK ( dospěli jsme tak daleko - že nemůžu ani správně popsat pachatele ) - tak se  mluví o mladíkovi a podobně - a pokud už náhodou je na videu - má  obličej rozostřen... 

dsfs

22:24 07.12.2014

Že by jste byl nový ministr propagandy pane Dvořáku jako GEBLS ?

Stanislav Mikulů Ing.

16:52 07.12.2014

Útoky na prezidenta, jednoznačná podpora jeho oponentů, hulvátů a omezenců,  jednostranné, (v současné době zejména protiruské) informace jsou v příkrém rozporu s požadavkem na vyvážené zpravodajství.

Stanislav Mikulů Ing.

16:37 07.12.2014

Michal Pohořelský

11:39 07.12.2014

Rozhodně zajímavý článek...doporučuji přečíst.

Sice mu nevěřím na 100-procent, ale i 50-procent je pěkný HUMUS !!

--- http://aeronet.cz/news/jak-funguji-ceske-medialni-agentury-pro-pruzkum-verejneho-mineni-exkluzivni-vypoved-zamestnance-o-praktikach-spin-doctoringu-planovani-vysledku-pruzkumu-prefabrikace-volebnich-preferenci-ovlivnov/

Michal Pohořelský

11:38 07.12.2014

Rozhodně zajímavý článek...doporučuji přečíst.

Sice mu nevěřím na 100-procent, ale i 50-procent je pěkný HUMUS !!

--- http://aeronet.cz/news/jak-funguji-ceske-medialni-agentury-pro-pruzkum-verejneho-mineni-exkluzivni-vypoved-zamestnance-o-praktikach-spin-doctoringu-planovani-vysledku-pruzkumu-prefabrikace-volebnich-preferenci-ovlivnov/

xmarek

01:43 07.12.2014

Tady: http://goo.gl/BLSjCp naleznete "návod" jak svou ideu realizovat. A tady: http://goo.gl/CDEHll jak "uzákonit" potřebné změny.

Jirka

15:29 06.12.2014

CT je medialni zumpa a dva roky jiz tuto propagandistickou stoku nesleduji. Doporucuji ostatnim udelat totez. Informace ziskavam z alternativnich zdroju. Staci  nekolik dni ci tydnu bez te tupe havlisticke propagandy a zacnete vnimat svet a deni okolo vas uplne jinak.......