Jednej.cz - Petice: VLÁDO POHÁR PŘETEKL !!!!!!

Podpisy:
9168 ze 2000

(Po dosažení cíle se podpisy stále přičítají)
Adresováno: Vládě Čr
Podporuje: Slušní lidé.


Text petice:

PETICE K RUKÁM VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY

dle čl. 18 Listiny základních práv a svobod
a zákona č. 85/1990 Sb. o právu petičním

 

 

My, níže podepsaní občané České republiky VÁS prostřednictvím této petice žádáme:

 

Aby vláda České republiky začala respektovat stejné práva pro všechny občany této republiky, kteří je volili i proto aby své občany zastupovali, obhajovali a prosazovali jejich zájmy a práva.

Proto jsme vás volili a vložili do vás svoji důvěru. Jako občané vás žádáme tímto, abyste přestali mrhat našimi penězi z daní, začali se jako naši zástupci chovat a jednat v zájmu nás - vašich voličů. Poslanci se neřídí vůlí lidu, nerespektují prosazování referenda. Jedná se o tzv. menšinové etnikum “Romové“. Nám občanům již došla trpělivost pohár přetéká. Český národ povstane 4. 5. 2015 a osobně předáme petici vládě.

Vyzýváme vládu o zjednání nápravy a změn zákonů, které zní ve prospěch menšinového etnika.

Jde hlavně o oblasti sociálních služeb ve změti nesmyslných zákonů.

 

A to především v oblastech:

1. DŮCHODOVÉHO A SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČNÍ

2. ZDRAVOTNICTVÍ

3. ŠKOLSTVÍ

4. ANONYMNÍ KRIMINALITA

5. ORGANIZACE A JEJICH DOTACE

6.DANĚ

 

K bodům menšinového etnika neprodleně a nekompromisně žádáme vládu

 

1a.) Stejná práva k přiznání nároku na důchod.

  • Občan musí mít odpracováno minimálně 10. let, aby mu byl nárok na důchod přiznán,což romští občané z větší části nesplňují.

  • Romové, ač nemají nic odpracováno,mají důchodový nárok ze sociálních dávek, které dosahují trojnásobek i více životního minima. Paradoxně u občana majoritní společnosti vzníká nárok na důchod ze mzdy po celoživotní práci,která mnohdy nepřesahuje 8.500,- Kč čistého.

 

1b.) Aby byl stejný nárok jak pro minoritu i majoritu na sociální i hmotné dávky až po odpracování minimálně 6.měsíců.

 

1c.) Žádáme zvýšené kontroly nahlašování trvalého bydliště Romů kvůli finačnímu příspěvku na bydlení! Na jedno trvalé bydliště je nahlášeno i několik desítek Romů.

 

2.) Zrušení dotace romů v oblasti zdravotnictví. A s tím i řádné prověřování komisí k přiznávání invalidních důchodů. Každý druhý Rom je díky neprověřování, invalidním důchodcem.

 

3a.) Zrušení upřednostňování příjetí romských dětí do školních zařízení. Zároveň i zrušení finančního odměňování z našich daní romských rodičů za to že jejich děti vůbec do těchto povinných zařízení docházejí.

 

4.) Zrušení anonymní kriminality a zároveň i mlžení nad trestnou činností tohoto etnika.

 

4a.) Konec utajování romské kriminality a dodržování zákonů v trestním řízení úřadů i soudů.

 

5.) Státní dohled (finančních institucí) nad dotacemi pro romské organizace.Tyto organizace svou funkci vůbec neplní.Přestože berou od státu(z našich daní) z fondů EU nemalé peníze!

 

6.Žádáme vládu aby okamžitě přestala z našich daní vyplácet sociální dávky (hmotná dávka,příspěvky na bydlení ,ošacení,vybavení bytu,jízdné,zdravotní,příspěvek na auto a jiné.

 

NEJDŮRAZNĚJI ŽÁDÁME VLÁDU aby zdemolované byty , zdevastované a znečistěné životní prostředí,daly k úhradě romským organizacím a nefinancovali z našich daní.A dále aby ztratili nárok na další bydlení!!

Děkujeme.

 

Za petiční výbor:

Radmila Charouzdová Horňátecká 483 Praha 8

Ivan Škrášek Kladno

Věra Čechová.Kladno....

Simona Machová Liberec....

 

Zastupovat petiční výbor při jednání se státními orgány je oprávněn:

Radmila Charouzdová

Simona Machová


Datum: 21.01.2015 | Kategorie: Politika – Pravicově orientovaná | Kraj: Česká republika | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude
předána žádné třetí straně.

Komentáře

 

Simona Machová

15:54 23.05.2015

To je neskutečné, co se tu děje. Naprosto souhlasím s Radka a Helča. Takhle to opravdu bylo. Pan Škrášek je neschopný lenoch, který umí jen brečet a půjčovat si peníze od lidí, které nevrací. Co se týče těch rodičů, kteří mu vzali klíče... Asi těžko je tak rodiče odříznou jen tak  své dítě. na základě nějakých pomluv od cizích lidí. Logicky :) Ono to bylo tak trochu jinak. Pan Škrášek je tak zadlužený, že mu ty klíče prostě vzít museli.  S rodiči jsme mluvili. Jinak recenzi si umím taky napsat sama. V tom není žádná věda. 

raduna

14:26 23.05.2015

Ještě dodatek.Uslyším nebo se mi donese že pan Škrášek se opřel do mého člena ze spolku budu opět řešit přes polici a také to zde vyvěsím.!!

raduna

13:45 23.05.2015

Tak a dost a naposled.Pan Škrášek za půl roku nebyl schopen ničeho.Bohužel důvěra byla jemu daná.Bohužel pro mě pro příště.To co tady a na Fb přetekla proto to již řeší policie.Jinak pan Škrášek netrpí epilepsií.Ale prosím litujte ho.Nehledě půl roku nebyl nemocný až poslední měsíc.Nebudu se už zahazovat touhle špínou nemluvě o penězích co dluží kam se podívá.To je moje poslední vyjádření k věci.Nechci už o tom člověku slyšet.Pouze jen ůředně a výpovědí ze spolku.!!!!!

raduna

13:36 23.05.2015

Helena Hřebejková

08:41 11.05.2015

Ivane, je to přesně o tom, jak píšeš. Veřejně umí sejmout každý a udělal si to mně. Hodil si mě se všemi do jednoho pytle a rozšiřoval info, které je dosti osobní - to mě na tebe mrzelo a cítím to od tebe jako křivdu. Ale už je to za mnou. Psát na email ti nebudu, napíšu to sem veřejně, psala jsem ti sz dříve na facebooku, než si mě nesmyslně bez slova vysvětlení zablokoval. Jestliže ti charakterní lidé přeposílají nějaké konverzace o tobě, tak si zřejmě přehlédl, že v nich určitě nefiguruje moje osoba, protože já se do těchto diskuzí nezapojuji. Já už ale neřeším, kdo co o kom říká, zabývám se jenom věcmi, které mohu ovlivnit a které nemůžu, tak se snažím přijmout s pokorou a už neplýtvám energií na rozbor PROČ, KDO, CO, KOMU, JAK JE TO MOŽNÝ APOD. .... Já jsem zvyklá vyříkat si věci s dotyčným vždy osobně a narovinu a nepíšu o tom nikde veřejně, aby si to každý přečetl, protože potom se to vždycky zvrtne a není možné to ukočírovat. Každý ale máme svůj způsob řešení a vy jste si vybrali tento, se kterým se já neztotožním a ani se do toho nebudu nikterak zapojovat. Jste dospělí, snad svéprávní homo sapiens - takže CO ROZUM DÁ....

IVAN ŠKRÁŠEK

20:50 10.05.2015

a jen dodatek.............. popírání mého zdravotního stavu a omezení oproti prokázané dokumentaci z nemocnice přímo tady, viz. pan Marek Severa(nicméně, tato slova jsem četl už dřív a někde je v těch přeposlaných komunikacích o mě najdu.. ovšem pod úplně jiným jménem, jak víme) ;-)
to víš Helčo, lidé co mi věřili a věří byli ve vaší skupině, kopírovali a posílali ;-)
ne jak někdo, KDO MĚ NIKDY V ŽIVOTĚ NEVIDĚL a dával mi tam u vás těžkou sodu jakoby mě znal/a minimálně několik let :-))

IVAN ŠKRÁŠEK

20:21 10.05.2015

zdravim Helčo.. jen pár bodů1.) pomlouvačná kampaň ze strany bývalých kolegyň mě po skoro 40ti letech stála vztah s rodičema se slovy "vrať nám klíče!"...2.) za pomoc jsem ti poděkoval osobně, teď DĚKUJI ZA POMOC veřejně...3.) těžko můžu být členem spolku, do kterého mám, jak jsem zkusil, zablokovaný přístup (zkoušel jsem to jednou, víckrát to nemělo cenu)...4.) o roznášení těch kterých věcí bych nemluvil, ještě stále mi lidi posílají Vaše rozhovory na fcb, kde padne moje jméno i přesto, že jsem je na své fcb zdi žádal, ať už to nedělají.. nicméně je toho faakt hodně...5.) většinu času na internetu??? já byl přes den na stavbě a tady se objevil až kolem 18h (byl jsem tu do noci a ráno zas na stavbu)...6.) já s dobrou vírou poslal zprávu z nemocnice (ze prvního vyšetření dne 30/3/2015) hlavní organizátorce, aby bylo jasné, že nemůžu pokračovat...  to nebylo fňukání, to byl fakt, který jsem oznámil (díky medikaci cca 20kg dole za tři týdny není dostatečný důkaz?).. ale dodnes se tam ta zpráva rozebírá a popírá
ano, souhlasím.. je to smutný fakt, že k tomu došlo a jen jsem byl osočován, že jsem se na všechno vykašlal.. i to, že mě nebyl nikdo za měsíc mé nucené nečinnosti ochoten a schopen zastoupit... ... ... pokud by jsi mi náhodou něco chtěla osobnějším způsobem, tak na mail ivan.skrasek@volny.cz (sejmout člověka virtuálně zvládne skoro každej)

Helena Hřebejková

10:31 10.05.2015

Můj názor: myslím si, že by se na pomlouvačnou kampaň měly obě strany vykašlat a jít svou cestou. Tuhle rozhádanost neuznávám a házení špíny taky ne. Co se týká pana Ivana Škráška, tak jeho práci nemůžu posoudit, protože s ní nemám zkušenost. S jeho osobou mám zkušenost tuhle: Vyzvedla jsem ho na Kladně, když jsme měli ustanovující schůzi spolku, ve kterém je stále členem, a dovezla ho na místo konání, pak jsem mu zaplatila oběd v restauraci, naložila do auta pračku, kterou dostal a pomohla mu ji donést až domů. Pak jsem ho následně dovezla do nemocnice, protože mu nebylo dobře. Za to vše si mě na fcb zablokoval bez jediného vysvětlení a roznáší o mé osobě opravdu nehezké věci. Zřejmě je to z důvodu, že já sama osobně jsem některé jeho "tklivé" statusy o tom, jak mu bylo ublíženo, nemohla zkousnout a souhlasila jsem s lidmi, co tam jeho statusy komentovali (cituji: "prohlašuješ o sobě, jaký jsi hrdý člen L.V.I. - LIDOVÁ VLASTENECKÁ INICIATIVA - a pak tady fňukáš, že ti nějaká holčička sebrala kyblíček. Jak ti potom máme věřit, že jsi schopen něco organizovat a nebo měnit, co se týká našeho státu?" - konec citace. A odpověď na dotaz, proč zde komunikoval jen pan Škrášek je tato: měl to jako úkol a úkoly jsme měli rozdělené, protože všichni nemůžou dělat vše. Já jsem měla za úkol vypracovat stanovy spolku a připravit podklady vč. potřebných formulářů, které byly potřeba k registraci do rejstříku. Nebudu se tady vypisovat, co všechno jsme museli udělat a jaké kdo měl úkoly - Ivan dostal na starost komunikaci zde, protože byl většinu času na internetu. Nebudu sem taky vkládat žádnou zdravotní dokumentaci, kde mám uznanou změněnou pracovní schopnost vzhledem k onemocnění páteře. To je čistě moje soukromá věc. Všichni máme svých problémů a starostí dost a bylo by dobré si uvědomit, že jsme to dělali z vlastní iniciativy ve svém volném čase a zdarma. To, že došlo k těmto nešťastným a pro mě stále nepochopitelným událostem, je zkrátka smutný fakt, ale já to již řešit nemíním, jdu dál, věnuji se dále práci pro spolek, rodině, firmě. A doufám, že už se někteří jedinci přestanou už chovat jak malé děti, protože to opravdu nevypovídá nic dobrého o jejich mentální vyzrálosti.

Praha 4

22:58 09.05.2015

Takový dotaz ve zdejší údaji v petici. Když už teda pane Severo píšete toto co píšete. Proč po celou dobu, co je tady petice zveřejněná s námi komunikuje jenom pan Škrášek, když:

Za petiční výbor:

Radmila Charouzdová Horňátecká 483 Praha 8

Ivan Škrášek Kladno

Věra Čechová.Kladno....

Simona Machová Liberec.... 

Zastupovat petiční výbor při jednání se státními orgány je oprávněn:

Radmila Charouzdová

Simona Machová 

????????????????????????????

IVAN ŠKRÁŠEK

13:00 09.05.2015

pouze poskytuji náhled oproti tvrzení "pana Marka Severy", že "........... Dále si bere zálohy od svých zákazníků a svou práci nedokončí ( kterou ani nezačne) a peníze už nikdy zákazník neuvidí. ....."
http://www.nejremeslnici.cz/

http://www.nejremeslnici.cz/prehled