Jednej.cz - Petice: VYSVOBOĎME ZVÍŘATA z velkochovů a ZACHRAŇME PLANETU!

Podpisy:
98 ze 25000

(Po dosažení cíle se podpisy stále přičítají)
Adresováno: Velkochovům, Kožešinovým farmám, Producentům masa
Podporuje:


Text petice:

Průměrný Čech sní cca 79 kg masa, dokážete si představit, kolik zvířat kvůli každému člověku musí zemřít? V jak strašných podmínkách žijí? A hůř, jak umírají? Některé zvířata přežijí i ránu do hlavy, nebo vykrvácení a do smrtící mašiny jsou tedy v plném vědomí rozsekány.

Na celé planetě se zabíjí každou sekundu tisíce zvířat jenom pro potěšení člověka. A proč? Člověk bez masa dokáže žít, dokonce je dokázáno, že vegetariáni a vegani se dožívají vyššího věku, než konzumenti masa.

Velká produkce masa a tedy chovu zvířat zapříčiňuje také globální oteplování, protože až 60% skleníkových plynů pochází z chovu hospodářských zvířat, zbylých 40 pochází z výfukových plynů.

S takovou produkcí masa, jako je teď, za pár let zničíme všechny deštné pralesy, lesy a všechny přírodní rezervace a nebude už kde zvířata chovat, proto výrobci masa tvrdí, že je lepší chovat zvířata v budovách, že je to pro zvířata komfortnější, což je samozřejmě nesmysl. 

Zvířata chovaná v takových chovných zařízeních se většinou zblázní a požírají se navzájem, proto jim musí být ocas a zobák zastřihnutý hned po narození, zuby obroušeny, kravám ucvakávají rohy. jsou uměle oplodňována a odebrána od rodičů, všechny jsou násilím krmena geneticky upravenou stravou, aby co nejdříve vyrostla a mohla putovat na jatka, kde je bez milosti zabijí. 

Na každé zvíře se spotřebovává příliš velké množství obilí a vody. Kdyby se tolik vody a krmení nespotřebovávalo na zvířata, mohli bychom nakrmit celou planetu a nikdo by netrpěl hladem.

Dále je tady ještě kožešinový a kožený průmysl, testování a pokusy na zvířatech, zvířata v cirkusech a zoo, zvířecí zápasy a "sporty se zvířaty", zabíjení zvířat pro zábavu a lovy.

Pokud aspoň trošku máte rádi zvířata, podepište prosím tuto petici.


Datum: 19.04.2015 | Kategorie: Příroda | Kraj: Česká republika | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude
předána žádné třetí straně.

Komentáře

 

query failed: Table 'comments' is marked as crashed and should be repaired