Jednej.cz - Petice: Nechceme politruka pohraniční stráže v čele zdevastovaného školství v Karlovarském kraji

Podpisy:
1214 ze 33333

(Po dosažení cíle se podpisy stále přičítají)
Adresováno: Zastupitelstvo Karlovarského kraje
Podporuje: petičník: Jiří Kotek, zastupitel


Text petice:

Na ustavujícím jednání zastupitelstva Karlovarského kraje byl dne 23.listopadu 2012, přes výzvu, aby nebyl do funkce radního pro školství nominován zástupce KSČM, byl na společný návrh ČSSD a KSČM do funkce zvolen podplukovník, politruk pohraniční stráže, pan Václav Sloup. Vedle výše uvedené kvalifikace nemá z profesního hlediska žádné pedagogické zkušenosti, a proto může těžko přispět k regeneraci zdecimovaného školství našeho kraje. Proto se připojuji k petici za jeho odvolání z funkce. Nebude-li z funkce odvolán, podpořím demonstraci před krajským úřadem.
Předloha pro ručně podepisované archy petice a adresa kam je můžete posílat: http://uloz.to/xk3BZHf/1-za-odvolani-radniho-ksc-pro-skolstvi-pdf
Datum: 30.11.2012 | Kategorie: Lidská práva | Kraj: Karlovarský | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude
předána žádné třetí straně.

Komentáře

 

Jana

07:13 14.07.2013

Paní - slečno Nováková a vy další, možná, že vy o komunistech nic nevíte, ale měla byste si informace zjistit. Nejen o tom, co napáchali zločinů a zla u nás, ale v celém světě. Jsou odpovědni za genocidy, za utrpení milionů lidí po celém světě, za nepředstavitelná zvěrstva. medializovaný příklad Severní Koreje  a "pracovních" gulagů" je jedním z mnoha. Komunisty nekritizují jenom "pravdoláskaři", ale každý soudný člověk. A tito lidí nejsou ani nenávistní, ani štvaví, ale pravdomluvní. Problém je ve vašem fanatickém obhajování a obdivu ke KSČ-M. Nechcete vidět, že komunisté žádají rozšíření komunismu do celého světa a právě oni vytvořili komunistický blok států, které hospodářsky ochromili do té míry, že ekonomika jednotlivých států bez RVHP nebyla schopna samostatně fungovat. Státy RVHP byly vysávány ekonomicky ve prospěch Ruska - dodávali zadarmo zboží, za které dodnes dluh nebyl splacen!Nenávistně pořváváte na pravicové strany, ale nevidíte, co za marast v hospodářství u nás po 40 let bylo. tak nesmyslné a záštiplné příspěvky mohou psát jen kovaní soudruzi komunisté. Emigrujte mezi své soukmenovce do Ruska nebo Severní Koreje a nevracejte se!

Nováková

06:39 04.04.2013

Běžte už někam do pr.ele, do pekla, nenávistní pravdoláskaři štvaví, proč vám komunisti pořád vadí???????? Tady hlásáte, že jste proti EU, a přitom jste pořád proti KSČM, která jediná ze stran je za zachování suverenity našeho státu. Tak lžete nebo co??????????

Alena

21:30 08.02.2013

Hanko, nevím, jestli jsi dobu totality už zapomněla, nebo jestli jsi ještě nebyla na světě.  Komunisti nejsou strašák, ale zločinci.

Romis

22:39 20.01.2013

Až přestanete v KV kraji volit KSČM, tak se možná přidám. Avšak teď mi je to celkem jedno, důležitá je volba presidenta,Čauky 

Hanka

17:03 20.01.2013

A jéééje, opět jeden člověk mává komunisty jako strašákem. Na to vám můžou naletět jen mladí a nezkušení, ale i ti za čas přijdou na to, že tohle, včetně masáží v médiích je jen mystifikace.  Myslím že začínáte křičet proto, že cítíte, že by se mohl tenhle nedemokratický systém změnit, jak to podle stavu společnosti vypadá.  Až ti studenti, co s váma tajtrlíkujou na náměstí, zůstanou na dlažbě, začne jim to myslet trochu jinak a pak se začnou za souhlas nejen s touhle peticí, stydět. Možná vám to přijdou říct i do očí. Ještě bych si dovolila dotaz: Kdopak vám školství zdecimoval?

Jiří

09:59 12.01.2013

V textu petice čtu ,, může těžko přispět k regeneraci zdecimovaného školství našeho kraje". Kdopak Vám to školství za dvacet let zdecimoval, byl to zmiňovaný pán? Nebo to byly laboratorní pokusy polistopadových vlád? Komunisty jsem nikdy neměl rád.Osobně jsem byl v listopadu 89 na václaváku, za svoji hloupost v mladém veku (24) se bohužel dodnes všem omlouvám. Tehdy jsem nebyl spokojen, bohužel situace se ještě zhoršila, není co rozkrádat.

Houpající se venca

00:42 12.01.2013

A národ zase nechce aby dál smrděl ve společnosti jedinej modrák a podobní grázli...je načase zavést diktaturu proletariátu,bez ní si buržousti moc vyskakujou a to teda nebudou...Vivat revoluční kvas,vivat znárodnění zbohatlíků !!!!

Petr

09:15 07.01.2013

Volební účast v Karlovarském kraji 31,57%. Měli jste jít k volbám!

Karel

20:10 21.12.2012

To je ta moderní levicová strana na tom tak personálně špatně,
že musí vytahovat z nomenklaturního panoptika politruka, který
když v mediích promluví ,působí jak major Terazky, nebo ta strana není ani moderní a levicová, ale totalitní a zjevy jako politruk Sloup ji věrně charakterizují?

drevorubec

20:15 18.12.2012

plně souhlasím s ferem...máte furt keci proti komunistum a víte hovno o životě,za vlády zlodějů z ods se mají dobrě pouze opět zloději.